Pilot zdalnego sterowania do systemu Micra MPT-300 SATEL

Pilot zdalnego sterowania do systemu Micra MPT-300 SATEL

49,96 zł Brutto /szt.
1381288

Dostępny

Opis

Pilot zdalnego sterowania do systemu Micra MPT-300, firmy SATEL. Przeznaczony jest do sterowania systemem SATEL MICRA. Na pozór proste urządzenie posiada przemyślaną i ergonomiczną konstrukcję oraz dużą uniwersalność. Konstrukcja obudowy zapobiega przypadkowym załączaniom przycisków, gdy pilot znajduje się w kieszeni. Pilot dedykowany jest do sterowania systemem alarmowym (jego włączanie i załączanie), włączanie w razie potrzeby alarmu antynapadowego, ale również pozwala na zarządzanie urządzeniami podłączonymi do systemu domu inteligentnemu.

Na pilocie znajduje się 5 przycisków, które dowolnie można zaprogramować, tak żeby w pełni dopasować jego działanie do potrzeb konkretnej instalacji. Można więc zaprogramować przycisk do otwierania bramy wjazdowej, bramy garażowej, włączania oświetlenia, czy właśnie do obsługi alarmu. Ponadto pilot czuwa nad stanem baterii powiadamiając użytkownika gdy ta jest na wyczerpaniu.

SATEL to polski producent urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-10 do 55
wymiary dł x szer x wys [mm]
38x78x16
sposób zasilania
2 baterie CR2016 3V
zasięg działania [m]
100
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie