Lista produktów producenta ELECTRO TERMINAL

Elektro Terminal dokłada wszelkich starań aby być globalnie rozpoznawanym ekspertem w zakresie elektromechanicznych połączeń i systemowych rozwiązań w zakresie montażu oświetlenia w sektorze przedsiębiorstw jak również gospodarstw domowych. Firma cały czas zdobywa i rozwija swoje doświadczenia w zakresie rozwiązań IoT, tak żeby sprostać najnowszym oczekiwaniom klientów.

Firma zorientowana jest na poszukiwanie rozwiązań, których znajdywanie dyktowane jest innowacjami. Elektro Terminal przywiązuje dużą uwagę do jakości gwarantowanej na każdy poziomie organizacyjnym.

Elektro Terminal powstała w Austrii w 1964 roku i zatrudnia ponad 100 os. W dorobku firmy jest wiele patentów i rozwiązań technologicznych.

Od ponad 50 lat, tworzeniu nowych produktów przyświeca ten sam, jasny cel jakim jest zadowolenie klienta. Klienci w branży elektrotechnicznej wymagają  od produktów łatwego montażu i solidnej konstrukcji. To są właśnie główne wytyczne dla produktów tego producenta. To powoduje, że produkty tej marki są niezastąpione w produkcji niezawodnych opraw oświetleniowych, czy rozmaitych urządzeń elektrycznych do zastosowania w gospodarstwach domowych, jak również w przemyśle.

W ofercie sklepu dlaelektrykow.pl znaleźć można złączki instalacyjne z serii SDK (bez śrubowe złączki instalacyjne) i SDKF (uniwersalne złączki przewodów) oraz natynkowe puszki instalacyjne o certyfikatach szczelności IP55 (odporne na wilgoć).

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji