Plafoniery LED

Plafoniera LED to oprawa dedykowana do montażu natynkowego, na ścianach oraz podsufitowo. Często wykorzystywana na korytarzach oraz klatkach schodowych w budynkach mieszkalnych, szkołach, biurach, czy budynkach użyteczności publicznej. W zależności od przeznaczenia plafoniery LED, oferujemy plafoniery LED z czujnikiem ruchu, czujnikiem zmierzchu, czujnikiem zmierzchu i ruchu oraz bez czujników.
Plafoniera LED zawiera zintegrowane (wbudowane na stałe) diody LED. Zaletą tego typu rozwiązania jest idealne rozproszenie światła, dzięki rozłożeniu diod LED na płaskiej powierzchni wewnątrz plafonu.
Oferowane przez nas plafoniery LED różnią się parametrami oraz przeznaczeniem. Warto więc zwrócić uwagę na moc plafonu LED, napięcie znamionowe, strumień świetlny oraz tak ważną – temperaturę barwową. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdują się plafoniery LED w różnych kształtach oraz z kloszami mlecznymi lub przezroczystymi.
Dzięki wykorzystaniu czujnika ruchu – plafoniera LED automatycznie wykrywa ruch i włącza oświetlenie w określonym zasięgu. To doskonałe rozwiązanie do montażu np. na korytarzach bloków mieszkalnych, czy w piwnicach. Czujnik zmierzchu to element sterujący włączaniem i wyłączaniem lampy przy słabym oświetleniu zewnętrznym.
Plafony LEDowe to energooszczędne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić na wydatkach energii elektrycznej nawet o 80% w porównaniu z plafonami opartymi na tradycyjnych żarówkach! To rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne!
Przed wyborem właściwej plafoniery warto zweryfikować potrzeby i przeznaczenie tego typu oświetlenia, aby dobrać właściwy produkt do swoich potrzeb.
Oferujemy plafoniery LED producentów Lena i Lightech.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
20 176
Producenci