PRZERWA TECHNICZNA, PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Plafoniery LED

Plafoniera LED to oprawa dedykowana do montażu natynkowego, na ścianach oraz podsufitowo. Często wykorzystywana jest na korytarzach i klatkach schodowych w budynkach mieszkalnych, szkołach, biurach czy budynkach użyteczności publicznej. W zależności od przeznaczenia i tego jaki plafon LED wpisze się w naszą aranżację, oferujemy plafoniery LED z czujnikiem ruchu, czujnikiem zmierzchu, czujnikiem zmierzchu i ruchu oraz bez czujników.

Plafoniera LED zawiera zintegrowane (wbudowane na stałe) diody LED. Zaletą tego typu rozwiązania jest idealne rozproszenie światła, dzięki rozłożeniu diod LED na płaskiej powierzchni wewnątrz plafonu.

Oferowane przez nas plafoniery LED różnią się parametrami oraz przeznaczeniem. Warto więc zwrócić uwagę na moc plafonu LED, napięcie znamionowe, strumień świetlny oraz tak ważną – temperaturę barwową. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdują się plafoniery LED w różnych kształtach oraz z kloszami mlecznymi lub półprzezroczystymi.

Dzięki wykorzystaniu czujnika ruchu – plafoniera LED automatycznie wykrywa ruch i włącza oświetlenie w określonym zasięgu. To doskonałe rozwiązanie do montażu np. na korytarzach bloków mieszkalnych, czy w piwnicach. Czujnik zmierzchu to element sterujący włączaniem i wyłączaniem lampy przy słabym oświetleniu zewnętrznym. Alternatywą dla tych modeli są oczywiście plafoniery LED bez czujnika ruchu, nawiązujące do klasycznych modeli, montowanych w wewnątrz budynków - w mieszkaniach i domach rodzinnych.

Plafony LEDowe to energooszczędne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić na wydatkach energii elektrycznej nawet o 80% w porównaniu z plafonami opartymi na tradycyjnych żarówkach! To rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne! Ich największą zaletą jest uniwersalność i prostota wykonania, która doskonale łączy się z trwałością źródła światła LED.

Przed wyborem właściwej plafoniery warto zweryfikować potrzeby i przeznaczenie tego typu oświetlenia, aby dobrać właściwy produkt do swoich potrzeb.

W sklepie DlaElektrykow.pl oferujemy plafoniery LED producentów Lena i Lightech - zaufanych i uznanych na rynku dostawców, cieszących się popularnością i jakością używanych materiałów.

Plafony LED do Twojego wnętrza

Plafoniery LED, ze względu na swój minimalizm, łączą w sobie uniwersalność i nowoczesność. Połączenie to docenią miłośnicy wnętrz futurystycznych lub skandynawskich, gdzie króluje pewna powściągliwość aranżacyjna. Umiejscowiony na suficie drobny plafon LED rozprasza miękkie światło po przedpokoju, sypialni czy salonie, doskonale komponując się z innymi dekoracjami i punktami światła. Ze względu na swój prosty kształt, plafony wykorzystuje się zarówno jako oświetlenie sufitowe, jak i na ścianę, zastępując w ten sposób klasyczne kinkiety. To drugie rozwiązanie wykorzystywane jest głównie w długich przedpokojach lub na korytarzach. Wysoka jakość wykonania zapewnia cenną estetykę wnętrza, stanowiąc za funkcjonalną dekorację. Obok klasycznych, prostych modeli, proponujemy także kwadratowe i srebrne plafony LED. Zarówno pierwszy, jak i drugi, spełni swoją rolę w niejednym wnętrzu, zaskakując trwałością i energooszczędnością.

Oprócz plafonów LED proponujemy także pilot do czujnika, dzięki któremu możliwe jest komfortowe zmienianie ustawień wybranego źródła światła.

W przypadku pytań wobec konkretnych produktów lub właściwości LEDowych plafonów, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
9 133
Producenci