Filtrowanie

Napięcie znamionowe [V]
więcej mniej
Prąd znamionowy [A]
więcej mniej
Ilość modułów
więcej mniej
Producenci
Cena
3 91

Pozostałe, w tym ogranicznik mocy - aparatura modułowa

Widzisz 1 - 12 z 12 produktów
Widzisz 1 - 12 z 12 produktów

Gniazda wtyczkowe, wyzwalacze wzrostowe, gniazda modułowe, dzwonki modułowe, modułowe programatory czasowe, styki pomocnicze, ograniczniki poboru mocy, wstawki redukcyjne, ograniczniki mocy – to elementy uzupełniające ofertę aparatury modułowej.

Gniazda wtykowe (modułowe) znajduje zastosowanie zarówno w miejscach pracy (m.in. rozdzielnie zakładów produkcyjnych, warsztaty), czy domach mieszkalnych. Dedykowane są do montażu w rozdzielnicy na szynę TH 35.

Wyzwalacz Imx przeznaczony jest do montażu wraz z rozłącznikiem ISW-NA 3P-N 100A. Dzięki wyzwalaczowi możemy zdalnie wyzwalać rozłącznik.

Dzwonki modułowe montowane są w rozdzielnicy na szynę TH 35. Dedykowane na napięcie zasilania 230V AC.

Programatory czasowe służą do sterowania urządzeniami automatyki przemysłowej oraz domowej według zadanego programu. Dzięki programatorowi czasowemu z łatwością unikniesz spięć w sieci elektrycznej.

Oferujemy również styki pomocnicze dla aparatów CLS6, FAZ, CKN6, Z-TS.

Ograniczniki poboru mocy firmy F&F to rządzenia do automatycznego wyłączania i załączania urządzenia bądź wielu urządzeń w przypadku zwiększonego od założonego obciążenia. Moc progu wyłączenia i ponownego załączenia jest ustawiana od 200 watów do 2000 watów (w zależności od modelu). 
Wyłączenie zasilania następuje po około kilku sekundach od przekroczenia ustawionego parametru. Ta zwłoka czasowa umożliwia nieprzerwaną pracę odbiornika w przypadku chwilowych przekroczeń mocy.

Wstawka redukcyjna umożliwia zastosowanie wkładek D01 w rozłącznikach bezpiecznikowych STV, MGN.