Pozostałe, w tym ogranicznik mocy - aparatura modułowa

Gniazda wtyczkowe, wyzwalacze wzrostowe, gniazda bezpiecznikowe modułowe, dzwonki modułowe, ograniczniki poboru mocy, wstawki redukcyjne, ograniczniki mocy – to elementy uzupełniające ofertę aparatury modułowej.

Gniazda wtykowe modułowe znajduje zastosowanie zarówno w miejscach pracy (m.in. rozdzielnie zakładów produkcyjnych, warsztaty), czy domach mieszkalnych. Dedykowane są do montażu w rozdzielnicy na szynę TH35. Pozwalają na podpięcie do sieci elektrycznej urządzeń wtyczkowych wymagających zasilania na 230V, gdy brakuje możliwości podpięcia ich do stałego gniazdka zasilania.  

Wyzwalacz wzrostowy Imx przeznaczony jest do montażu wraz z rozłącznikiem ISW-NA 3P-N 100A. Dzięki wyzwalaczowi możemy zdalnie wyzwalać rozłącznik. Tego typu produkt dedykowany do montażu na szynie DIN.

Dzwonki modułowe montowane są w rozdzielnicy na szynę TH-35. Dedykowane na napięcie zasilania 230V AC. To wygodny model dzwonka zajmującego tylko 1 moduł w rozdzielnicy. Taki dzwonek pozwala pominąć montaż tradycyjnego dzwonka, wymagającego stałego zasilania i prowadzenia przewodów.

Ograniczniki poboru mocy firmy F&F to rządzenia do automatycznego wyłączania i załączania urządzenia bądź wielu urządzeń w przypadku zwiększonego od założonego obciążenia. Moc progu wyłączenia i ponownego załączenia jest ustawiana od 200 watów do 2000 watów (w zależności od modelu). 
Wyłączenie zasilania następuje po około kilku sekundach od przekroczenia ustawionego parametru. Ta zwłoka czasowa umożliwia nieprzerwaną pracę odbiornika w przypadku chwilowych przekroczeń mocy. W ofercie naszego sklepu mamy zarówno modele do montażu na szynę DIN, jak i do montażu natynkowego.

Wstawka redukcyjna umożliwia zastosowanie wkładek D01 w rozłącznikach bezpiecznikowych STV, MGN.

Ogranicznik mocy jest tzw. eską, pozbawioną członu zwarciowego. Jest to model posiadający wyłącznie człon termiczny (przeciążeniowy). Jest to aparat elektryczny dedykowany do wyłączania zasilania w przypadku przeciążenia lub poboru zbyt dużej ilości energii w porównaniu do mocy przyłączeniowej. Ograniczniki mocy przeznaczone są do montażu w rozdzielnicy elektrycznej, na szynie TH-35, jako zabezpieczenie przedlicznikowe. 

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej prezentujemy produkty takich producentów jak Eti Polam, F&F, Next Electro, Schneider Electric i Zamel.

Filtruj według

prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
Producenci
ilość modułów
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Cena
5 339