Atrapa kamery kopułowej CD-4 monitorującej z podczerwienią CCTV bateryjna Mini Virone Orno

13,99 zł Brutto /szt.
1400083

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Atrapa kamery kopułowej monitorującej z podczerwienią CCTV bateryjna Mini Virone Orno. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiększyć poczucie bezpieczeństwa wokół w biurze, bloku mieszkalnym, czy magazynie. Model dedykowany do montażu wewnątrz pomieszczeń.

Atrapa kamery kopułowej została starannie zaprojektowana, aby naśladować wygląd prawdziwej kamery monitorującej. Jej design przypominający profesjonalne kamery CCTV sprawia, że wygląda bardzo realistycznie.

Dzięki detalom, takim jak obudowa kopułowa, mrugające diody LED symulujące podczerwień oraz obiektyw kamery, atrapa jest trudna do odróżnienia od prawdziwej kamery. Jej obecność może odstraszyć potencjalnych intruzów.

Atrapa jest łatwa w montażu i nie wymaga podłączenia do źródła zasilania. Działa na 3 baterie AAA (brak w zestawie), co sprawia, że można ją zamontować praktycznie w każdym miejscu, bez konieczności ciągnięcia kabli.

Atrapa kamery kopułowej to doskonałe uzupełnienie systemu monitoringu CCTV. Może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z prawdziwymi kamerami, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa w wybranym miejscu.

Atrapa kamery kopułowej CD-4 marki Mini Virone Orno to praktyczne i skuteczne rozwiązanie, które pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa wokół domu, firmy lub innego obiektu. Dzięki jej realistycznemu wyglądowi i łatwej instalacji stanowi doskonałą alternatywę dla prawdziwej kamery monitorującej. Postaw na atrapę i zyskaj spokój ochrony!

Dane techniczne

kolor
czarny
stopień szczelności
IP20
średnica [mm]
100
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
wysokość [mm]
72
sposób zasilania
3xAAA (3xLR03)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty