Rury osłonowe zewnętrzne

Rury zewnętrzne przeznaczone są do montażu w terenie otwartym, poza zabudowaniami. Są to rury karbowane dwuwarstwowe, rury UV oraz akcesoria do rur. Ich zadaniem jest ochrona kabli i przewodów przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz ochrona przed działaniem czynników atmosferycznych.

Rury karbowane oferujemy w kolorach niebieskim i czerwonym. Sprzedawane są w krążkach 25m i 50m. Do wyboru są rury osłonowe karbowane o różnej średnicy od 25 mm do 160 mm. Rury karbowane RODK zwane są potocznie arotem. Arot wyposażone są w żyłkę, ułatwiającą osadzenie i przeciągnięcie kabla przez rurę karbowaną. Rury karbowane przystosowane sa do pracy w temperaturach od - 25 st.C do + 90 st.C.

Rury osłonowe gładkie to rury przyłączeniowe sztywne RPS-UV-M przeznaczona do ochrony kabli na otwartych przestrzeniach. Rura tego typu zakończona jest kielichem. Produkt w kolorze czarnym, wykonany z HDPE z dodatkiem stabilizatora UV, o długości 3 m.

Uzupełnieniem są piaskoszczelne złączki do rur karbowanych dwuwarstwowych typu RODK, RODO, RODOH oraz kanałów wentylacyjnych typu VENTO, VENTO-U, VENTO-A. Złączka chroni wnętrze rury przed piaskiem i wilgocią.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje w tej kategorii produkty firmy TT PLAST.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
średnica zewnętrzna [mm]
więcej... mniej
średnica wewnętrzna [mm]
więcej... mniej
długość [mb]
więcej... mniej
odporność na ściskanie [N]
więcej... mniej
Producenci