Rury termokurczliwe

Rury termokurczliwe wykorzystywane są do izolacji elektrycznej dowolnych przewodów elektrycznych, zarówno pod kątem przekroju, jak i przeznaczenia. Dodatkowo ich wykorzystanie zabezpiecza przewody przed ewentualnymi urazami mechanicznymi oraz przed wilgocią. Podczas montażu rury termokurczliwe poddaje się działania źródła ciepła, dzięki czemu obkurczają się na izolowanym elemencie elektrycznym dopasowując się idealnie do jego kształtu i tworząc szczelną powłokę izolacyjną.

Rury termokurczliwe występują również w szerokiej gamie kolorystycznej. W związku z czym z powodzeniem mogą być wykorzystywane do właściwego oznakowania przewodów, która następnie ułatwia prowadzenie przewodów elektryczną, przygotowanie dokumentacji oraz później ewentualne jej serwisowanie. W ofercie naszego sklepu elektrycznego oferujemy rurki termokurczliwe czarne, czerwone, niebieskie, żółto – zielone i brązowe.

Rury termokurczliwe RC wykonane są z poliolefin (m.in. z polietylenu) sieciowanych radiacyjnie.  Wykonane są z tworzywa niepalnego (samogasnącego) oraz bezhalogenowego (nie wydziela dymu).  Sprzedawane są w odcinkach 1 m.b.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje również zestawy muf kablowych JE-4 do kabli o różnym przekroju. Jest to zestaw montażowy ZRM - mufy kablowe przelotowe 0,6/1 kV do kabli o izolacji polimerowej typu Y(A)KY, Y(A)KXS... Mufy przelotowe ZRM stosuje się do łączenia kabli wykonanych z jednakowych materiałów i o takim samym przekroju żyły.

Elementem uzupełniającym system rurek termokurczliwych są palczatki termokurczliwe przeznaczone jest do wykonywania uszczelnień końców kabli przy rozdzielonych żyłach. Służy również do wykonywania głowic (wnętrzowych i napowietrznych) oraz muf kablowych na kablach z izolacją polimerową i papierową.

Dlaelektrykow.pl oferuje produkty marek Next, Radpol i Ergom.

Filtruj według

Cena
0 102
Producenci
kolor
więcej... mniej
rodzaj materiału
więcej... mniej