Kable teleinformatyczne

Kable teleinformatyczne służą do transmisji danych cyfrowych. W ofercie sklepu internetowego dlaelektrykow.pl posiadamy 3 rodzaje kabli teleinformatycznych:

- UTP – kabel do transmisji sygnałów cyfrowych z dużą przepływnością binarną częstotliwości sygnałów. Stosowany w sieciach komputerowych i multimedialnych (transmisja obrazu o wysokiej rozdzielczości, głosu, danych) ze strukturalnym okablowaniem budynków, w sieciach przemysłowych oraz innych sieciach dedykowanych niewrażliwych na wpływ zakłóceń elektromagnetycznych. Kable przeznaczone do ułożenia na stałe wewnątrz budynków.
- FTP - kabel do transmisji danych, stosowany przede wszystkim w  budowaniu sieci komputerowych. Umożliwia transmisję danych o częstotliwości do 100MHz oraz 125MHz. Odporny  na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne.
-SFTP - skrętka ekranowana S-FTP ma identyczną konstrukcje i właściwości jak kabel FTP z jedną tylko różnicą: do konstrukcji ekranu zastosowano (oprócz folii pokrytej aluminium) także oplot z siatki drutów miedzianych, miękkich, ocynowanych.

Przed wyborem właściwego przewodu – warto zweryfikować jego przeznaczenie oraz parametry techniczne produktu. Nasz sklep elektryczny oferuje produkty polskich dystrybutorów.

Filtruj według

ilość żył
więcej... mniej
Cena
1 784
Producenci