Czujnik ruchu z sygnalizacją i z alarmem DING-DONG 4-5m bateryjny Orno

52,12 zł Brutto /szt.
1406781

Dostępna ilość: 4
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik ruchu z sygnalizacją i z alarmem DING-DONG 4-5m bateryjny Orno. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem - czujnikiem ruchu z sygnalizacją i alarmem DING-DONG. Ten innowacyjny produkt marki Orno to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają skutecznego sposobu zabezpieczenia swojego domu lub biura przed intruzami. 

Czujka ruchu DING-DONG Orno została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony Twojego miejsca. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu reaguje na każde podejrzane ruchy w zasięgu 4-5 metrów, natychmiastowo rejestrując obecność potencjalnego intruza. Tego typu detektor ruchu jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń.

W przypadku wykrycia ruchu, czujnik aktywuje wbudowaną sygnalizację dźwiękową w postaci charakterystycznego dźwięku "DING-DONG". Ten dźwięk może odstraszyć intruza i jednocześnie poinformować domowników o podejrzanym zdarzeniu. W razie potrzeby, czujnik może również aktywować alarm, który ostrzeże o niebezpieczeństwie. Alarm ten może być również skutecznym środkiem obrony w sytuacji zagrożenia.

Czujnik ruchu jest łatwy w instalacji i nie wymaga podłączenia do źródła zasilania. Działa na baterie, co oznacza, że ​​możesz go zamontować w dowolnym miejscu bez konieczności ciągnięcia kabli. Działa na 4 baterie AA (brak w zestawie).Wykrywa ruch w promieniu 100 stopni i odległości 4-5m. Czas trwania alarmu to 15–20 sekund.

Czujnik ruchu z sygnalizacją i alarmem DING-DONG to niezawodne i skuteczne narzędzie do zabezpieczania Twojego domu lub biura przed intruzami. Dzięki prostocie instalacji i skuteczności działania stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznego systemu bezpieczeństwa. Postaw na nasz czujnik i zyskaj spokój ducha w kwestii bezpieczeństwa Twojego miejsca!

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
natynkowy
kąt działania [°]
100
głośność [dB]
110
sposób zasilania
baterie 4xAA 1,5V
zasięg detekcji czujnika [m]
4-5
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty