Rozdzielnice prefabrykowane

Rozdzielnice prefabrykowane to gotowe rozdzielnie na podstawie, wyposażone wewnątrz w elementy modułowe oraz w zewnętrzne gniazda siłowe i gniazda 230V. Oferowane w naszym sklepie elektrycznym rozdzielnie budowlane podzielone są na 2 rodzaje: rozdzielnie budowlane na fundamencie oraz rozdzielnie budowlane na stojaku.

Rozdzielnice budowlane na fundamencie

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej mamy 3 modele na fundamencie – są to produkty oparte na rozdzielnicach termoutwardzalnych Incobex o wymiarach 26x42 cm, 40x42 cm i 45x58 cm. Wszystkie te rozdzielnie wykonane są z tworzywa termoutwardzalnego typu SMC i pokryte są lakierem ANTY UV. Obudowy te – w zależności od modelu – wyposażone są w elementy aparatury modułowej oraz zewnętrzne gniazda siłowe 16A oraz gniazda na 230V. Każda z obudów ma dedykowany fundament, odpowiedni dla właściwego sobie modelu rozdzielni Incobex.

Rozdzielnice budowlane na stojaku

Podobnie jak rozdzielnie na fundamencie – tu również analogicznie występują 3 modele, oparte na tych samych obudowach termoutwardzalnych Incobex, czyli STN 26x42 IOB-30110, STN 40x42 IOB-31110 i STN 40x58 IOB-31210. Modułówka i gniazda są również te same dla danego modelu rozdzielni prefabrykowanych, co w rozdzielniach budowlanych na fundamencie. Różnicę stanowi podstawa: tu występuje metalowy stojak, o wysokości 58 cm.

Rozdzielnice prefabrykowane na fundamencie i stojaku

Bez względy na sposób montażu rozdzielni i rodzaju mocowania (na fundamencie, czy na stojaku) – wszystkie oferowane modele charakteryzuje klasa ochrony II oraz stopień szczelności IP44. Rozdzielnice budowlane zamykane są na zatrzask, z zewnątrz posiadają oczko (które można we własnym zakresie zabezpieczyć kłódką). Opcjonalnie można dokupić wkładkę patentową powtarzalną 10160 WRS-K Incobex.

Każda rozdzielnica prefabrykowana wyposażona jest wewnątrz w elementy aparatury modułowe firmy Schneider Electric. Gniazda siłowe są firmy Famatel, a gniazda 230V – firmy Elektromet.

Filtruj według

Producenci
Cena
1548 2379