Oprawy oświetleniowe świetlówkowe

Belkowe, hermetyczne i kloszowe – to oprawy oświetleniowe świetlówkowe dostępne w naszym sklepie internetowym. Charakterystyczny, podłużny kształt żarówki, wymaga odpowiednich opraw, w zależności od przeznaczenia i sposobu montażu.

Oprawy oświetleniowe świetlówkowe to kategoria opraw belkowych, szczelnych i kloszowych. Znaleźć tu można najbardziej poszukiwane modele o mocy: 1x18 W, 2x18 W, 1x36 W, 2x36W oraz 2x58 W.

Oprawy szczelne (hermetyczne) posiadają wysoki stopień szczelności IP65. Wykonane są z tworzywa sztucznego ABS z odbłyśnikiem. Posiadają układ zapłonowy elektroniczny EVG. Są to oprawy w pierwszej klasie ochronności. Montowane nastropowo lub zawieszkowo, dedykowane są do montażu w pomieszczeniach narażonych na działanie kurzu i wilgoci, tj. korytarze, sklepy, warsztaty, magazynów, biura, hale produkcyjne, itp. Oprawy świetlówkowe przemysłowe pozwalają na bezpieczne i wydajne użytkowanie również w trudnych warunkach.

Oprawy kloszowe to do montażu nastropowego – to tzw. oprawy szkolne do świetlówek. Uzbrojone są w statecznik elektroniczny i wykończone są kloszem pryzmatycznym.Oprawa wnętrzowa tego typu wykorzystywana jest do oświetlania sal lekcyjnych w szkołach, korytarzy, biur, itp.

Oprawa belkowa przeznaczona jest do montażu nasufitowego lub na zwieszakach w halach montażowych i produkcyjnych oraz punktach handlowych.

Oprawa oświetleniowa świetlówkowa to lampa o charakterystycznym, wydłużonym kształcie, w których źródłem światła są świetlówki jarzeniowe. Te popularne żarówki stale wykorzystywane są w oświetleniu górnym lub naściennym.

Przed wyborem oprawy świetlówkowej warto sprawdzić wszystkie informacje dotyczące każdego z produktów, aby dopasować produkt najbardziej odpowiadający potrzebom. Do najważniejszych danych należą moc oraz ilość świetlówek montowanych wewnątrz oprawy, napięcie znamionowe, rodzaj i kształt klosza, czy stopień szczelności oprawy oświetleniowej.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy takich producentów jak Anlux, Bemko, LTV, czy Lightech.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
36 43
Producenci