Sklep internetowy dlaelektrykow.pl jest elastyczny w kwestii form i rodzajów płatności za zakupione towary. Dzięki różnorodnym formom, możliwe są zarówno płatności gotówkowe (kurierowi), przelewem elektronicznym, kartą lub tradycyjnym przelewem na nasze konto bankowe.

 

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Za zamówione produkty zapłać kurierowi przy odbiorze. Opcja płatności za pobraniem jest możliwa bez jakichkolwiek limitów zakupowych, dzięki czemu opcja ta jest możliwa nawet w przypadku drobnych zakupów w sklepie internetowym dlaelektrykow.pl. Przy wyborze kuriera GLS - płatność gotówką/ kartą, przy wyborze kuriera Inpost - płatność gotówką/ blikiem/ kartą płatniczą (jedynie zbliżeniowo, bez wydruku potwierdzenia płatności).

 

Szybki przelew                                                                                                                                       

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – payu.pl (właścicielem serwisu jest Pay U S.A., ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), a następnie do Twojego banku. Autoryzowana przez Ciebie płatność praktycznie od razu wpływa na konto payu.pl. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.

 

Karta płatnicza online

Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – payu.pl , gdzie należy wybrać odpowiedni system płatności kartą (agentem rozliczeniowym transakcji jest firma Pay U S.A., ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań). Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.

 

Przedpłata na konto

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail proformę z numerem rachunku, na który powinieneś dokonać przelewu. Ponieważ dla każdego klienta generowany jest unikatowy numer konta, pamiętaj, aby wpłacić środki na numer rachunku wskazany w e-mailu. Po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto przystąpimy do realizacji twojego zamówienia. W przypadku faktury proforma - zamówienie należy opłacić w ciągu 7 dni od daty wystawienia faktury proforma. W przypadku nieopłacenia ww. faktury - zamówienie zostanie anulowane.