Żarówki LED G4

Rozwój technologii i chęć poszukiwania różnych możliwości, przyczyniła się do poszerzania produktów i możliwości w branży elektrycznej. Wśród wielu kategorii, w sklepie dlaelektrykow.pl znajdą Państwo żarówki LED G4 12V.

Żarówki LED G4 to produkty kategorii żarówek wtykowych. Ich cechą charakterystyczną są niewielkie wymiary oraz sztyftowy sposób montażu. Co to znaczy? Mowa o żarówce LED G4, która nie jest wkręcana, a jedynie wtykana w oprawę oświetleniową.

Żarówki LED G4 wtykowe mają niewielkie wymiary i są wykorzystywane najczęściej do oświetlenia punktowego, do akcentowego oświetlenia przestrzeni, czy do uzyskania efektu rozgwieżdżonego nieba. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znajdują się różne modele tego typu żarówek: z kloszem plastikowym, w otoczce żelowej, czy też bez klosza. Posiadają też różne rodzaje diod LED G4: COB lub SMD. Również rozmieszczenie i powierzchnia położenia diod LED jest zróżnicowania w każdym modelu: oferujemy żarówki z płasko umieszczonymi diodami LED G4, z cylindrycznie osadzonymi diodami, czy też symetrycznie w pionie (tzw. żarówki CORN).

Żarówki LED G4 12V

Żarówki LED G4 stanowią energooszczędny zamiennik dla tradycyjnych żarówek o trzonku wtykowym G4. Są jednak od nich zdecydowanie bardziej długowieczne i zużywają mniej energii elektrycznej. Żarówki LED G4 12V pobierają nawet do 90% mniej energii od tradycyjnych żarówek, gwarantując tym samym wysoką moc świetlną i długotrwałe użytkowanie. Tym samym żarówka G4 cieszy się spora popularnością wśród wszystkich produktów ledowych i stanowi za dobrą alternatywą dla żarówek halogenowych, oznaczonych symbolem g4. Warto przed zakupem sprawdzić nasz poradnik dotyczący porównania m.in. mocy żarówek tradycyjnych i LED G4 – zapraszamy TUTAJ. Koniecznie przez zakupem żarówki należy sprawdzić barwę światła, strumień świetlny, moc żarówki oraz inne parametry techniczne, które będą miały wpływ na odbiór oświetlonych elementów i przestrzeni. Żarówki LED g4 12V wyróżniają się mocowaniem wtykowym G4 i przystosowaniem do pracy na niskim napięciu stałym 12V. 

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów gwarantuje długotrwałe użytkowanie i niskie zużycie energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu żarówki LED G4. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty firmy LIGHTECH.

W przypadku pytań wobec żarówki LED G4, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością doradzimy jakie źródła światła najlepiej sprawdzą się w Państwa wnętrzach.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
3 22
Producenci