Przemysłowe LED (Highbay LED)

Oświetlenie przemysłowe (highbay) to wyspecjalizowana grupa produktów, dedykowanych do oświetlenia hal produkcyjnych i magazynowych, sklepów wielkopowierzchniowych, obiektów handlowych, czy warsztatów. Oprawy przemysłowe LED stanowią nowoczesny odpowiednik tradycyjnych highbay’ów. Dzięki zastosowaniu diody LED z miejscu tradycyjnej żarówki – uzyskano podobny efekt przy zdecydowanie niższym koszcie zużycia energii elektrycznej. W dużych obiektach, często bez dostępu do światła dziennego, o zwiększonym zapotrzebowaniu na światło sztuczne – highbay LED sprawdzi się znakomicie. Nie tylko pozwoli zaoszczędzić na kosztach za energię, elektryczną, ale również pozwoli wydłużyć żywotność takiej oprawy przemysłowej LED nawet do 50 000 h. Obudowy opraw przemysłowych LED wykonane są z odlewu ciśnieniowego aluminium, a odbłyśnik - z aluminium oksydowanego. Zastosowana dioda COB pozwala uzyskać aż 80W mocy, co daje strumień świetlny 8000lm. Podwyższony stopień szczelności opraw przemysłowych (IP65) pozwala na zastosowanie tego typu oświetlenia w miejscach o podwyższonej wilgotności, narażonych na zabrudzenia.

Wbudowana dioda LED COB jest stałym elementem oprawy oświetleniowej. Nie wymaga wymiany, tak utrudnionej w przypadku przestrzeni przemysłowych. Wydłużona żywotność tego typu rozwiązania to nawet 50 000 godzin pracy.

Przed zakupem oprawy przemysłowej typu highbay warto zweryfikować jej parametry techniczne z faktycznym zapotrzebowaniem danej przestrzeni na rodzaj i poziom światła. Wszelkie informacje tego typu znaleźć można na karcie produktu oraz w karcie katalogowej przygotowanej przez producenta. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy przemysłowe LED marki Lightech.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
1027 1028
Producenci