Lampy przemysłowe LED

Lampy przemysłowe LED

Oświetlenie przemysłowe (highbay) to wyspecjalizowana grupa produktów, dedykowanych do oświetlenia hal produkcyjnych i magazynowych, sklepów wielkopowierzchniowych, obiektów handlowych, czy warsztatów. Lampy LED stanowią nowoczesny odpowiednik tradycyjnych highbay’ów. Dzięki zastosowaniu diody LED z miejscu tradycyjnej żarówki – uzyskano podobny efekt przy zdecydowanie niższym koszcie zużycia energii elektrycznej. W dużych obiektach, często bez dostępu do światła dziennego, o zwiększonym zapotrzebowaniu na światło sztuczne – lampy LEDowe highbay sprawdzi się znakomicie. Nie tylko pozwoli zaoszczędzić na kosztach za energię, elektryczną, ale również pozwoli wydłużyć żywotność takiej oprawy przemysłowej LED nawet do 50 000 h. Obudowy opraw przemysłowych LED wykonane są z odlewu ciśnieniowego aluminium, a odbłyśnik - z aluminium oksydowanego. Zastosowana dioda COB pozwala uzyskać aż 80W mocy, co daje strumień świetlny 8000lm. Podwyższony stopień szczelności opraw przemysłowych (IP65) pozwala na zastosowanie tego typu oświetlenia w miejscach o podwyższonej wilgotności, narażonych na zabrudzenia.

Oświetlenie przemysłowe high bay LED

Wbudowana dioda LED COB jest stałym elementem oprawy oświetleniowej. Nie wymaga wymiany, tak utrudnionej w przypadku przestrzeni przemysłowych. Wydłużona żywotność tego typu rozwiązania to nawet 50 000 godzin pracy.

Zanim zakupisz oświetlenie przemysłowe typu highbay warto zweryfikować jej parametry techniczne z faktycznym zapotrzebowaniem danej przestrzeni na rodzaj i poziom światła. W wyborze warto wziąć pod uwagę odporność i szczegółowe dane, które zawarł w opisie zaufany i wiodący producent. Wszelkie informacje tego typu znaleźć można na karcie produktu oraz w karcie katalogowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy przemysłowe LED marki Lightech.

Szeroki asortyment oświetlenia przemysłowego z pewnością pozwoli wybrać przemysłowe lampy, które doświetlą docelową przestrzeń, dostarczając odpowiednią ilość światła. Wszystkie propozycje spełniają najwyższe normy wysokiej jakości, dostosowują się do wymagań, które daje przestrzeń.

W przypadku pytań o dostępne lampy przemysłowe LED, zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań naszym specjalistom. Z przyjemnością przedstawimy Państwu LED lampy przemysłowe, które spełnią Państwa oczekiwania.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
71 842
Producenci