Lista produktów producenta LIGHTECH

LIGHTECH to polska marka stworzona w odpowiedzi na potrzeby klientów. Dynamicznie rozwijający się rynek oświetlenia LED, spowodował że zaczęło się na nim pojawiać wiele produktów, o różnej jakości, ale za to w wybitnie niskiej cenie. Z czasem jasne się stało że jeśli się chce mieć produkty LED w dobrej jakości i parametrach zgodnych z deklaracją na opakowaniu, nie można iść na kompromis jakościowo-cenowy. Niestety trudno było być pewnym, że produkt w wyższej cenie jest właśnie tym produktem, którego zakup nas nie zawiedzie. Firma SMART doświadczona na rynku elektrotechniki, wyszła zatem naprzeciw swoim klientom i wprowadziła na rynek markę LIGHTECH, której podstawowym zadaniem jest dostarczyć elementy oświetlenia LED w najwyższej jakości, przy zachowaniu jak najlepszych cen.

Dzisiaj LIGHTECH może pochwalić się szeroką ofertą produktów:

Z grupy oświetlenia LED: lampy LED, taśmy LED, akcesoria LED, zasilacze gniazdkowe i instalacyjne LED, naświetlacze LED, lampy high-bay LED, lampy uliczne LED, oprawy LED, downlight LED, T8 LED.

Z grupy opraw wewnętrznych: plafoniery i plafoniery LED, lampy LED naścienne i solarne, oprawy rastrowe, oprawy kanałowe, oprawy hermetyczne, panele LED.

Z grupy opraw zewnętrznych: naświetlacze, oprawy przemysłowe high-bay, oprawy uliczne.

Z grupy osprzętu elektroinstalacyjnego: czujniki ruchu, ograniczniki przepięć, adaptery i przejściówki, startery.

Z grupy osprzętu oświetleniowego: oprawy sufitowe, lampy sufitowe LED.

Z grupy źródeł światła: żarówki halogenkowe, lampy wyładowcze.

Jest 178 produktów.

Pokazano 1-20 z 178 pozycji