Ogrzewanie i wentylacja

Utrzymanie odpowiedniej temperatury i właściwa wentylacja pomieszczeń gwarantują odpowiedni poziom życia, pracy i magazynowania pomieszczeń i budynków. Odpowiedni dobór produktów decyduje również o bezpieczeństwie ich użytkowników. Warto więc dobrać wszystkie elementy ogrzewania i wentylacji w taki sposób, aby spełniały nie tylko kryteria ekonomiczne, ale również kryteria bezpieczeństwa.

Ogrzewanie podłogowe to bardzo wygodny i wydajny sposób ogrzewania pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu kompleksowych zestawów produktów, uzyskamy bezpieczny i niewidoczny system grzewczy. Ukryte pod wierzchnią warstwą podłogi maty grzewcze gwarantują równomierne rozprowadzenie ciepła. Stosować je można w połączeniu z różnymi materiałami wykończeniowymi powierzchni.

Grzejniki konwektorowe to elementy systemu grzewczego, działające dzięki podłączeniu do sieci energetycznej. Zastosowanie: wewnątrz budynków mieszkalnych, pomieszczeń biurowych i budynków użyteczności publicznej. Proste w obsłudze i montażu – firma Thermoval posiada bogatą gamę produktów gotowych do zawieszenia lub postawienia, w zależności od wybranej formy montażowej.

Wentylatory elektryczne przyspieszają wymianę gazów w pomieszczeniach. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie brak jest możliwości naturalnej wentylacji (np. ślepe kuchnie i łazienki). Podłączone do sieci energetycznej, pozwalają na szybsze ruchy powierza wewnątrz pomieszczeń. W naszej ofercie znajdują się wentylatory standardowe, kanałowe, z wyłącznikiem czasowym lub sznurkowym oraz z higrostatem.

Nasz sklep elektryczny w tej kategorii produktów oferuje produkty firm Thermoval i Vents.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
Cena
10 1294