Elektro-Plast

Gniazda i łączniki firmy Elektro-Plast to niedrogie serie produktów do montażu natynkowego i podtynkowego. Gniazda i łączniki to szeroka gama produktów z podziałem na serie. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy serie Festa, Hermes IP44 oraz Aquant IP55. Różnią się między sobą kolorystyką, designem, stopniem szczelności oraz sposobem montażu.

Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze i podwójne, z uziemieniem i bez uziemienia. Łączniki pojedyncze i podwójne, bryzgoszczelne, zwierne światła, zwierny dzwonek, łączniki schodowe - to włączniki i wyłączniki firmy Elektro-Past. Wszystkie gniazda i łączniki tego producenta, w naszym sklepie elektrycznym są elementami monoblokowymi, a więc mają wbudowane ramki.

Festa to seria gniazd i włączników elektrycznych o ciekawym designie, przy zachowaniu niskich cen. Ta ekonomiczna seria dedykowana jest miłośnikom prostych i funkcjonalnych rozwiązań monoblokowych. Gniazda i łączniki Festa przeznaczone są do montażu podtynkowego.

Hermes IP44 to szeroka seria gniazd i łączników o podwyższonym stopniu szczelności. Dedykowane do montażu natynkowego gniazda i łącznika są bryzgoszczelne i – jak sama nazwa mówi – maja stopień szczelności IP44. Jest to seria elementów w kolorze białym, przy czym klapki gniazd występują również w wersji przezroczystej, lekko przydymionej.

Aquant IP55 to wysokiej jakości osprzęt natynkowy, wykonana jest z ABS+TPE/PA. Są to wysokiej jakości gniazda i łączniki hermetyczne o podwyższonym stopniu szczelności IP55. Dzięki temu parametrowi kurz i strumień wody nie zakłócą funkcjonowania osprzętu. Do produkcji elementów wykorzystywana została technologia wtrysku dwukomponentowego. Wygląd zewnętrzny serii Aquant oparto na nowoczesnych rozwiązaniach wzorniczych odpowiadającym aktualnym trendom.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
7 71
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej