Filtrowanie

Kategorie
więcej mniej
Kolor
więcej mniej
Rodzaj produktu
więcej mniej
Cena
1 44
Producenci

Elektro-Plast

Widzisz 1 - 12 z 94 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 94 produktów

Gniazda i łączniki firmy Elektro-Plast to niedrogie serie produktów do montażu natynkowego i podtynkowego. Gniazda i łączniki to szeroka gama produktów z podziałem na serie. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy serie Festa, Hermes IP44 oraz Aquant IP55. Różnią się między sobą kolorystyką, designem, stopniem szczelności oraz sposobem montażu.

Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze i podwójne, z uziemieniem i bez uziemienia. Łączniki pojedyncze i podwójne, bryzgoszczelne, zwierne światła, zwierny dzwonek, łączniki schodowe - to włączniki i wyłączniki firmy Elektro-Past. Wszystkie gniazda i łączniki tego producenta, w naszym sklepie elektrycznym są elementami monoblokowymi, a więc mają wbudowane ramki.

Festa to seria gniazd i włączników elektrycznych o ciekawym designie, przy zachowaniu niskich cen. Ta ekonomiczna seria dedykowana jest miłośnikom prostych i funkcjonalnych rozwiązań monoblokowych. Gniazda i łączniki Festa przeznaczone są do montażu podtynkowego.

Hermes IP44 to szeroka seria gniazd i łączników o podwyższonym stopniu szczelności. Dedykowane do montażu natynkowego gniazda i łącznika są bryzgoszczelne i – jak sama nazwa mówi – maja stopień szczelności IP44. Jest to seria elementów w kolorze białym, przy czym klapki gniazd występują również w wersji przezroczystej, lekko przydymionej.

Aquant IP55 to wysokiej jakości osprzęt natynkowy, wykonana jest z ABS+TPE/PA. Są to wysokiej jakości gniazda i łączniki hermetyczne o podwyższonym stopniu szczelności IP55. Dzięki temu parametrowi kurz i strumień wody nie zakłócą funkcjonowania osprzętu. Do produkcji elementów wykorzystywana została technologia wtrysku dwukomponentowego. Wygląd zewnętrzny serii Aquant oparto na nowoczesnych rozwiązaniach wzorniczych odpowiadającym aktualnym trendom.