Elementy mocujące

Elementy mocujące przewody elektryczne pozwalają na ich odpowiednie uporządkowanie, zorganizowanie i zabezpieczenie. Jedne z najprostszych elementów występujących w elektrotechnice, jednak należące do grupy elementów niezbędnych. Wykorzystanie właściwych elementów mocujących sprawia że instalacja elektryczna wykonana jest profesjonalnie. Odpowiednia separacja przewodów, przemyślana kolejność, brak niepotrzebnych zagięć, wydłużają ich niezawodną pracę. Elementy mocujące dostępne w naszym sklepie spełnią oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje m.in. opaski kablowe nylonowe, uchwyty kablowe, kołki rozporowe, taśmę aluminiową w paskach, uchwyty montażowe do przewodów płaskich, uchwyty kablowe z gwoździem, uchwyty kablowe paskowe z kołkiem, uchwyty mocujące samoprzylepne, czy taśmę aluminiową w krążku 1 kg.

Opaski kablowe białe lub czarne, w różnych długościach, sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych. Opaska kablowa to element osprzętu elektroinstalacyjnego służący do łączenia wiązek przewodów elektrycznych, rurek, węży, itp. Najczęściej wykonywane są z tworzyw sztucznych (np. nylon). Służą do wiązania, unieruchamiania i spajania. Znajdują zastosowanie przy okablowaniach elektrycznych. Innym spotykanym określeniem opasek kablowych jest taśmy kablowe.

Uchwyt kablowy UDF firmy BAKS umożliwia mocowanie kabli o różnych średnicach zewnętrznych, od 5mm do 16mm. Uchwyt posiada certyfikat E-90, co umożliwia stosowanie go w instalacjach ogniotrwałych.

Taśma aluminiowa oferowana jest w krążku 1 kg lub w formie pasków. Stosowana jest do prowadzenia przewodów instalacyjnych po ścianie budynku. Taśma aluminiowa cięta występuje w formie pasków o długości 60 mm oraz 100 mm i grubości 1 mm. One również sprzedawane są w opakowaniach o wadze 1 kg. Te gotowe do użycia elementy coraz częściej znajdują odbiorców na rynku instalacyjnym.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy produkty firm NEXT, Marten, Ergom, Elektro-Plast Nasielsk, Wkręt-met i BAKS.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
maksymalny przekrój przewodów [mm2]
więcej... mniej
Producenci
Cena
1 312