Pozostałe

Pozostałe elementy instalacji odgromowych to m.in. studzienki probiercze gruntowe, skrzynki probiercze ścienne regulowane, iglice ścienno – kominowe, czy regulowane puszki do złączy odgromowych.

Studzienka probiercza gruntowa to obudowa gruntowa dedykowana do złącza kontrolnego ze wzmacnianą pokrywą.

Skrzynka probiercza ścienna regulowana to obudowa do montażu na ścianie budynku, do schowania i zabezpieczenia złącza kontrolnego. Posiada wzmacnianą pokrywę do zabudowy w elewacji. Głębokość osadzenia puszki jest regulowana od 10 do 13,5 cm.

Iglica ścienno – kominowa to element do ochrony odgromowej kominów, nadbudówek lub innych części usadowionych na dachach budynków. Iglica wyposażona jest w złącze drutu odgromowego. Produkt wykonany w ocynku ogniowym, co gwarantuje dużą ochronę przed korozją.

Regulowana puszka do złącza odgromowego zabezpiecza złącze instalacji odgromowej przed działaniami warunków atmosferycznych. Posiada regulację wysokości, a w ściankach specjalne "wsuwki" ułatwiające zamocowanie puszki bez konieczności demontażu złącza. Matowa powierzchnia pokrywy puszki pozwala na pomalowanie jej w kolorze elewacji budynku.

W ofercie sklepu elektrycznego dlaelektrykow.pl oferujemy produkty firm AN-KOM oraz Elektro-Plast Nasielsk.

Filtruj według

rodzaj materiału
więcej... mniej
Cena
26 96
Producenci