Filtrowanie

Moc [W]
więcej mniej
Barwa światła
więcej mniej
Czujnik ruchu
więcej mniej
Cena
29 133
Producenci

Plafoniery LED z czujnikiem ruchu

Widzisz 1 - 12 z 13 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 13 produktów

Plafoniery LED z czujnikiem ruchu lub zmierzchu to ekonomiczny i ekologiczny odpowiednik tradycyjnych plafonów opartych na żarówkach.

Bez względu na model plafonu – wszystkie posiadają jedną wspólną cechę: załączane są poprzez ruch. Dzięki zastosowanym czujnikom różnego rodzaju (MV, wewnątrz klosza lub na zewnątrz lampy), aktywują działanie lampy, poprzez wykrycie ruchu w pewnym zasięgu przypisanym danej plafonierze. Automatyzacja oświetlenia to duża oszczędność i komfort użytkowania.

To doskonałe rozwiązanie znajdujące zastosowanie na zewnątrz budynków (nad wejściem, przy drzwiach garażowych), czy wewnątrz (klatki schodowe, korytarze szkół i bloków mieszkalnych, czy piwnice).

Plafoniery z czujnikiem ruchu i zmierzchu – dedykowane są do użytku zewnętrznego. Warunkiem poprawnego zastosowania czujnika ruchu jest wystąpienie niskiego natężenia światła. Jeśli spełnione zostaną oba parametry – plafoniera LED działać będzie poprawnie.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można plafoniery wymagające stałego zasilania, jak i modele zewnętrzne, które dzięki zasilaniu energią słoneczną – nie wymagają montażu przewodów elektrycznych. Posiadamy plafoniery LED z czujnikiem ruchu w kilku kształtach i z różnym przeznaczeniem (okrągła, kwadratowa, kanałowa). Przed wyborem modelu warto zweryfikować parametry techniczne takie jak moc znamionowa, strumień świetlny, temperatura pracy, czy rodzaj klosza (przezroczysty/ mleczny). Plafony LED różnią się również zasięgiem pracy czujnika ruchu – w naszej ofercie znaleźć można plafony o zasięgu do 12 m.