Plafoniery LED z czujnikiem ruchu

Plafoniery LED z czujnikiem to ekonomiczny i ekologiczny odpowiednik tradycyjnych plafonów opartych na żarówkach. Bez względu na model plafonu – wszystkie posiadają jedną wspólną cechę: załączane są poprzez ruch. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy plafoniery LED z czujnikami ruchu MV znajdującymi się wewnątrz lampy i wykrywającymi ruch w sposób radarowy oraz lampy LED z czujkami PIR wykrywającymi promieniowanie cieplne (na podczerwień). Automatyzacja oświetlenia to duża oszczędność i komfort użytkowania. To doskonałe rozwiązanie znajdujące zastosowanie na zewnątrz budynków (nad wejściem, przy drzwiach garażowych), czy wewnątrz (klatki schodowe, korytarze szkół i bloków mieszkalnych, czy piwnice).

Plafony LED z czujnikiem ruchu

Plafon LED z czujnikiem ruchu to niezwykle funkcjonalna oprawa świetlna, dedykowana osobom, które cenią sobie wygodę, ale także rozwiązania nowoczesnej technologii. Możliwość zautomatyzowania swojego oświetlenia jest bowiem niezwykle atrakcyjną formą, a plafon z czujnikiem ruchu doskonale zastąpi klasyczne źródła światła. Czujnik, który reaguje na ruch, najczęściej posiada lampa sufitowa lub kinkiet z dodatkowy, wbudowanym czujnikiem ruchu. Ten pierwszy- plafon sufitowy - spotkamy najczęściej w pomieszczeniach przechodnich lub publicznych.

Największą zaletą plafonu z czujnikiem ruchu i zmierzchu jest jego energooszczędność. Plafon LED z czujnikiem ruchu zapala się bowiem wyłącznie w określonych warunkach, będąc alternatywą dla klasycznych włączników światła. W ten sposób używanie klasycznych włączników światła stanie się zbędne, a plafon LED z czujnikiem ruchu będzie automatycznie uruchamiać się, gdy wykryje naszą obecność lub jakikolwiek ruch. Automatyzm zmniejsza ryzyko pozostawienia niezgaszonego światła.

Plafon LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu o stopniu szczelności powyżej IP44 – dedykowana jest do użytku zewnętrznego. Warunkiem poprawnego zastosowania czujnika ruchu jest wystąpienie niskiego natężenia światła. Jeśli spełnione zostaną oba parametry – plafoniera LED działać będzie poprawnie.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można plafoniery wymagające stałego zasilania, jak i modele zewnętrzne, które dzięki zasilaniu energią słoneczną – nie wymagają montażu przewodów elektrycznych. Posiadamy plafoniery LED z czujnikiem ruchu w kilku kształtach i z różnym przeznaczeniem (okrągła, kwadratowa, kanałowa). Przed wyborem modelu warto zweryfikować parametry techniczne takie jak moc znamionowa, strumień świetlny, temperatura pracy, czy rodzaj klosza (przezroczysty/ mleczny). Plafony LED różnią się również zasięgiem pracy czujnika ruchu – w naszej ofercie znaleźć można plafony o zasięgu do 12 m. Plafon LED z czujnikiem ruchu najczęściej spotkamy na klatkach schodowych, w windzie lub w garażu.

W stałej sprzedaży mamy produkty LED z czujnikiem ruchu takich producentów, jak Orno i Lightech.

W przypadku pytań jaki plafon LED z czujnikiem ruchu wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem oraz naszymi specjalistami. z przyjemnością doradzimy, jaka plafoniera LED z czujnikiem ruchu najlepiej sprawdzi się w Państwa wnętrzach, doradzając również pod katem technicznym.

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
9 184
Producenci