Plafoniery LED z czujnikiem ruchu

Plafoniery LED z czujnikiem ruchu to ekonomiczny i ekologiczny odpowiednik tradycyjnych plafonów opartych na żarówkach. Bez względu na model plafonu – wszystkie posiadają jedną wspólną cechę: załączane są poprzez ruch. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy plafoniery LED z czujnikami MV znajdującymi się wewnątrz lampy i wykrywającymi ruch w sposób radarowy oraz lampy LED z czujkami PIR wykrywającymi promieniowanie cieplne (na podczerwień). Automatyzacja oświetlenia to duża oszczędność i komfort użytkowania. To doskonałe rozwiązanie znajdujące zastosowanie na zewnątrz budynków (nad wejściem, przy drzwiach garażowych), czy wewnątrz (klatki schodowe, korytarze szkół i bloków mieszkalnych, czy piwnice).

Plafoniera LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu o stopniu szczelności powyżej IP44 – dedykowana jest do użytku zewnętrznego. Warunkiem poprawnego zastosowania czujnika ruchu jest wystąpienie niskiego natężenia światła. Jeśli spełnione zostaną oba parametry – plafoniera LED działać będzie poprawnie.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można plafoniery wymagające stałego zasilania, jak i modele zewnętrzne, które dzięki zasilaniu energią słoneczną – nie wymagają montażu przewodów elektrycznych. Posiadamy plafoniery LED z czujnikiem ruchu w kilku kształtach i z różnym przeznaczeniem (okrągła, kwadratowa, kanałowa). Przed wyborem modelu warto zweryfikować parametry techniczne takie jak moc znamionowa, strumień świetlny, temperatura pracy, czy rodzaj klosza (przezroczysty/ mleczny). Plafony LED różnią się również zasięgiem pracy czujnika ruchu – w naszej ofercie znaleźć można plafony o zasięgu do 12 m.

W stałej sprzedaży mamy plafoniery LED z czujnikiem ruchu takich producentów, jak Orno i Lightech.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
9 133
Producenci