Płyta główna centrali INTEGRA 256 PLUS Satel

1 105,94 zł Brutto /szt.
1381307

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Płyta główna centrali INTEGRA 256 PLUS SATEL. Płyta główna centrali alarmowej od 16 do 256 wejść i wyjść. Płyta główna centrali alarmowej INTEGRA 256 PLUS spełnia wymogi normy GRADE3. Oznacza to, że jest systemem który może chronić obiekty o podwyższonym ryzyku włamania (banki, budynki użyteczności publicznej, sklepy z ekskluzywnymi artykułami).

Największym atutem tej centrali jest rozbudowana funkcjonalność, a ta powoduje że poza kontrolą dostępu INTEGRA256 PLUS może być częścią systemu smart house, czyli inteligentnego budynku.

Centrala może obsłużyć od 16 do 256 wejść i wyjść, posiada wbudowany zasilacz 2A + 1,5A z rozbudowaną diagnostyką, wyposażona jest w port USB który umożliwia programowanie urządzenia za pomocą komputera. Dzięki temu, że system można podzielić na 32 strefy oraz 8 partycji, dostosować go można do pomieszczeń wymagających wielu obszarów dostępu, a co za tym idzie gwarantuje uniwersalność. Na uniwersalność wpływa również możliwość podłączenia wielu manipulatorów oraz modułów rozszerzeń. Wbudowany komunikator telefoniczny pozwala na wygodne, zdalne zarządzanie systemem, czy powiadamianie głosowe. Funkcjonalność rozbudowuje opcja monitoringu.

Systemem można zarządzać korzystając z szerokiej gamy manipulatorów (zawieszonych na ścianach), pilotów, kart zbliżeniowych, klawiatur strefowych, no i oczywiście zdalnie przez komputer, czy smartfon. Do tej centrali zalecany jest transformator 75VA.

Żeby zarządzać systemem przez smartfon, firma SATEL udostępniła specjalną, dedykowaną aplikację MobileKPD-2. Jest to darmowa aplikacja, dzięki której smartfon, czy tablet staje się zdalnym manipulatorem dla central INTEGRA oraz INTEGRA Plus. Oznacza to, że swoim systemem możesz zarządzać z dowolnego miejsca na świecie. Co ważne rozwiązanie to nie powoduje ograniczenia w dostępie do wszystkich funkcji systemu.

Jeśli natomiast system INTEGRA Plus, poza systemem zabezpieczeń zarządzać ma również systemem inteligentnego budynku, należy na telefonie, czy tablecie zainstalować aplikację MobilePKD-2 Pro, która zawiera liczne rozszerzenia umożliwiające zarządzanie jego elementami. Na przykład, podnoszeniem rolet, gaszeniem światła, czy uruchamianiem nawadniania ogrodu.

SATEL to polski producent urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszym sklepie elektrycznym obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

wymiary [mm]
264x134
napięcie znamionowe [V]
20
zakres temperatury [°C]
-10 do +55
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty