Żarówki LED E27

Żarówki LED E27 to bardzo popularny, duży trzonek (gwint). Ze względu na jego częste wykorzystanie w tradycyjnych żarówkach – pozwala na wprowadzenie nowoczesnego zamiennika w postaci żarówek typu LED opartych właśnie na gwincie E27 (stąd żarówka LED E27). Typ E27 żarówki LED jest jednym z popularniejszych, wykorzystywanych zarówno w oświetleniu sufitowym, jak i w kinkietach, lampach stojących i plafonach.

Żarówki LED E27 to bardzo szeroka gama produktów. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można żarówki marek Lightech oraz Tris. Posiadamy zarówno żarówki szklane, jak i z tworzywa sztucznego. W zależności od przeznaczenia oświetlenia oraz montażu – proponujemy żarówki LED E27 okrągłe (tzw. bulb), kulkowe, w kształcie świeczki, czy z płaską powierzchnią, z kloszem mlecznym lub przezroczystym. Ta różnorodność żarówki LED E27 jest niezwykle cenną właściwością - zwłaszcza, jeśli zależy nam na dodatkowej formie dekoracji, która urozmaici nasze wnętrza. Ze względu na duże zróżnicowanie produktów – przed zakupem warto zweryfikować potrzeby dotyczące mocy żarówki LED E27, ale nie tylko. Dużo ważniejsze są takie parametry techniczne jak strumień świetlny, temperatura barwowa (lub inaczej barwa światła), czy kolor światła danej lampy LED E27. Zatem, jaka żarówka LED E27 pojawi się w Twoim wnętrzu?

Żarówka Led E27 - właściwości

Żarówka LED E27 to ogromna oszczędność: niskie zużycie energii elektrycznej i duża żywotność żarówki E27. Trzonek E27 to nadal najczęściej spotykany gwint w naszych domach: żyrandole sufitowe, plafony naścienne, lampki nocne, lampki biurkowe, lampy stojące – są zazwyczaj zasilane żarówkami z takim właśnie, dużym gwintem. Łatwo więc zamienić i dobrać bardziej ekonomiczną wersję oświetlenia LED w miejsce tradycyjnej żarówki. Żarówki LED to również bezpieczny odpowiednik źródła światła: nie przegrzewa się tak, jak tradycyjna żarówka (mniejsze prawdopodobieństwo poparzenia czy pożaru), dzięki czemu oświetlany przedmiot, czy otoczenie nie są narażone na wysokie temperatury. Żarówka E27 jest też bardziej ekonomiczna (zużywa ponad 80% mniej prądu niż żarówka klasyczna), jest bezpieczniejsza dla środowiska i wykazuje się większą żywotnością. Ta ostatnia wskazuje, że E27 żarówki LED mogą świecić bez przerwy nawet przez 3 lata (około 25 tysięcy godzin), obniżając tym samym ponoszone koszty. W porównaniu do E27 żarówki LED, klasyczna wersja świeci przez maksymalnie 2 tysięcy godzin. Wśród tych parametrów technicznych produktu warto wziąć pod uwagę kształt żarówki LED E27, rodzaj barw CRI (a więc światło ciepłe, zimne, neutralne), wartość mocy i producenta. Żarówki z gwintem E27 są jednymi z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych w naszych wnętrzach - warto więc zastąpić klasyczne żarówki Eddisona, modelami żarówek LED E27.

Sprawdź nasze podpowiedzi dotyczące poszczególnych parametrów i wybierz żarówki LED E27, które najlepiej odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Nasza obsługa klienta z przyjemnością doradzi jakie oświetlenie LED najlepiej skomponuje się w Państwa pomieszczeniach, doradzając w zakresie technicznym, jak i estetycznym. Zapraszamy tym samym do kontaktu.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
3 130
Producenci