Żarówki LED E27

Żarówki LEDE27 to bardzo popularny, duży trzonek (gwint), wykorzystywany m.in. w żarówkach LED. Ze względu na jego częste wykorzystanie w tradycyjnych żarówkach – pozwala na wprowadzenie nowoczesnego zamiennika w postaci żarówek LED opartych właśnie na gwincie E27.
Żarówki LED E27 to bardzo szeroka gama produktów. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można żarówki marek Lightech oraz Tris. Posiadamy zarówno żarówki szklane, jak i z tworzywa sztucznego. W zależności od przeznaczenia oświetlenia oraz montażu – proponujemy żarówkę LED E27 okrągłą (tzw. bulb), kulkową, w kształcie świeczki, czy z płaską powierzchnią, z kloszem mlecznym lub przezroczystym. Ze względu na duże zróżnicowanie produktów – przed zakupem warto zweryfikować potrzeby dotyczące mocy żarówki LED, ale nie tylko. Dużo ważniejsze są takie parametry techniczne jak strumień świetlny, temperatura barwowa, czy kolor światła danej lampy LED E27.
Żarówka LED E27 to ogromna oszczędność: niskie zużycie energii elektrycznej i duża żywotność żarówki LED. Trzonek E27 to nadal najczęściej spotykany gwint w naszych domach: żyrandole sufitowe, plafony naścienne, lampki nocne, lampki biurkowe, lampy stojące – są zazwyczaj zasilane żarówkami z takim właśnie trzonkiem. Łatwo więc zamienić i dobrać bardziej ekonomiczną wersję oświetlenia LED w miejsce tradycyjnej żarówki. Żarówki LED to również bezpieczny odpowiednik źródła światła: nie przegrzewa się tak, jak tradycyjna żarówka (mniejsze prawdopodobieństwo poparzenia, czy pożaru), nie przegrzewają się również tak mocno, dzięki czemu oświetlany przedmiot, czy otoczenie nie są narażone na wysokie temperatury.
Sprawdź nasze podpowiedzi dotyczące poszczególnych parametrów i wybierz żarówkę LED najlepiej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
3 75
Producenci