Aparatura sterownicza

Aparatura sterownicza, to elementy elektryczne które umożliwiają zarządzanie obwodami elektrycznymi. Składają się na nią rozmaite sygnalizatory świetlne czy dźwiękowe, przełączniki, łączniki, przyciski, itp.

Szeroka gama aparatury sterowniczej pozwala na dobór elementu zgodnie z jego miejscem późniejszego funkcjonowania, zarówno pod kątem parametrów prądowych jak i montażowych. W ofercie dostępne są również obudowy pozwalające na swobodę w montażu pozostałych niezbędnych elementów elektrycznych.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje w kategorii „aparatura sterownicza” produkty, takie jak: lampka sterownicza sygnalizacyjna, styk zwierny, główka lampki, napęd przycisku podświetlanego, łącznik mocujący, napęd przełącznika piórkowego, element stykowy do mocowania na tylnej ścianie obudowy, obudowa kasety pusta, diody w kilku kolorach, diody LED, itp. Oferujemy w tej kategorii produkty Eaton oraz Next Electro.

Nasza aparatura sterownicza spełnia najwyższe wymagania jakościowe – wyróżnia je trwałość, zaufany na rynku producent oraz niezawodność. W przypadku pytań o dostępne modele – zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Filtruj według

prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Cena
0 87
Producenci