Manipulator LCD INT-KLCDS-GR (typ S - zielone) SATEL

398,86 zł Brutto /szt.
1381286

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Manipulator LCD INT-KLCDS-GR, firmy SATEL. Nowoczesny manipulator LCD dedykowany jest do zarządzania systemami INTEGRA. Poza wygodną, podświetlaną klawiaturą z gumowymi przyciskami na przedniej części urządzenia znaleźć można ekran, dzięki któremu obsługa systemu jest wybitnie ułatwiona. Na ekranie odczytać można bowiem stan systemu alarmowego, wszelkie komunikaty generowane przez centralkę alarmową, ale również czytelne menu pozwalające na szybką i łatwą obsługę. Dodatkowo do wskazywania stanu systemu alarmowego dedykowane są diody LED, które uzupełnia sygnalizacja dźwiękowa. Bezpośrednio z klawiatury można wywołać alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC.
Kolor podświetlenia ekranu i przycisków – zielony. Wymiar obudowy: 190 x 130 x 40 mm (obudowa odróżnia poniższy manipulator od wersji KLCDL). Urządzenie cały czas monitoruje jakość i fakt połączenia z centralą i w razie jego przerwania sygnalizuje ten fakt. Na wyposażeniu znajdziemy również port RS-232 do współpracy z programem GUARDX. Samo urządzenie posiada certyfikat GRADE2.

SATEL to polski producent urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-10 do +55
wymiary [mm]
140x126x26
napięcie znamionowe [V]
12
wytrzymałość zwarciowa [kA]
101
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty