Sznury przyłączeniowe

Przewody elektryczne do użytku wewnętrznego. Cechą charakterystyczną sznura jest możliwość montażu na min włącznika. 

W kategorii SZNURY PRZYŁĄCZENIOWE znaleźć można elementy uzupełniające zasilanie, takie jak łączniki kołyskowe, łączniki suwakowe, łączniki z cięgłem, włączniki sznurowe, czy przyłączacze.

Przewody przyłączeniowe (przyłączacze) to przewody w kolorze białym, o różnej długości , zakończone wtyczka (prostą lun kątową). Niektóre modele wyposażone są we wbudowany łącznik przelotowy, który pozwala załączać i wyłączać podpięte urządzenie. Przewody przyłączeniowe mogą być oparte na przewodach płaskich lub okrągłych, o różnej ilości żył i różnej średnicy żyły.

Łącznik kołyskowy podświetlany oferujemy w kolorze białym. Dedykowany jest do montażu w urządzeniach użytku wewnętrznego, o prądzie znamionowym 16A.

Wyłącznik suwakowy to popularne rozwiązanie do załączania i wyłączania lamp stojących i biurkowych. Oferowany przez nas łączniki suwakowe są w kolorze białym. Doskonale sprawdza się w przypadku montaży na sznurze przyłączeniowym. Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje kilka różnych modeli firmy PLASTROL oraz Schneider Electric.

Łącznik 1-biegunowy z cięgłem to nadal poszukiwany włączniki, który oparty jest na działaniu mechanicznym – aby włączyć, lub wyłączyć światło, należy pociągnąć za sznurek. Maksymalne obciążenie rezystancyjne 1A, zaciski śrubowe, dla urządzeń II klasy izolacji. Producentem tego rozwiązania jest firma Schneider Electric.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl zaleca zapoznanie się z danymi technicznymi produktów, aby dobrać najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb.

Filtruj według

Producenci
długość [mb]
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
Cena
4 27