Lista produktów producenta OSPEL

OSPEL to gniazda elektryczne, elementy instalacji elektrycznej i łączniki z najwyższej jakościowo półki. Wśród produktów OSPEL znaleźć można zarówno rozwiązania bezramkowe (monoblokowe), jak i gotowe do łączenia gniazda, łączniki i ramki wielokrotne.

W ofercie DlaElektrykow.pl znajdą Państwo szeroki wybór osprzętu najwyższej jakości - w tym produkty marki Ospel.

Osprzęt elektryczny marki Ospel

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można osprzęt do montażu podtynkowego jak i produkty natynkowe. Proponujemy elementy serii: Impresja, As, Akcent, Bis, Fala IP44, Eta, Kappa oraz Pi. 

Seria Impresja to gniazda i łączniki podtynkowe, do których dobrać można ramki wykończeniowe tej samej serii. Wszystkie produkty tej serii oferujemy w kolorach: białym, ecru, srebrnym, złotym i tytanowym.

Gniazdka OSPEL

Seria As oferuje gniazda, łączniki i ramki białe oraz kremowe w nowoczesnym, lekkim wydaniu. Produkty tej serii są bardzo ekonomiczne i doskonale sprawdzają się w wykańczaniu domów i biur.

Akcent to seria kontaktów i włączników kompletnych, monoblokowych. Oznacza to, że są one sprzedawane razem z ramkami. Oferujemy produkty tej serii w kolorze białym, beżowym i brązowym.

Seria BIS to gniazda i łączniki natynkowe w kolorze białym. Produkty te są dedykowane do montażu wewnątrz pomieszczeń (IP20).

Fala IP44 to wąska seria gniazd i łączników o podwyższonym stopniu szczelności IP44, do montażu natynkowego. To wysokiej jakości hermetyczne gniazda i łączniki firmy OSPEL.

Seria ETA to prosta podtynkowo-wtynkowa seria osprzętu. Niewymienialne klawisze łączników sprawiają, że seria idealnie nadaje się do klatek schodowych w blokach mieszkalnych.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje również gniazda podwójne z uziemieniem i bez uziemienia serii Kappa. Te białe gniazda o monoblokowej budowie doskonale sprawdzają się do montażu np. na klatkach schodowych, w blokach mieszkalnych.

Ostatnią z serii OSPEL w naszym sklepie elektrycznym jest Pi. Seria PI to minimalistyczne i proste kształty w osprzęcie podtynkowym. Niewymienialne klawisze łączników tworzą w mechanizmem trwałą i zwartą konstrukcję.

Jest 100 produktów.

Pokazano 1-20 z 100 pozycji