Oprawy kanałowe i warsztatowe

Oprawy kanałowe

Oprawy kanałowe i warsztatowe to kategoria produktów, w której znaleźć można zarówno produkty do montażu na stałe oraz lampy przenośne. Wśród modeli do montażu stałego oferujemy oprawy porcelanowe – często spotykane w piwnicach budynków, na korytarzach bloków mieszkalnych i klatkach schodowych. Bardziej wymagający klienci znajdą u nas również oprawy warsztatowe – to specjalistyczne produkty wyposażone w metalową siatkę ochronną, która zabezpiecza lampę przed ewentualnym uszkodzeniem. Tego typu produkty doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, halach naprawczych, innych miejscach trudnodostępnych, gdzie źródło światła może ulec zniszczeniu.

Oprawy kanałowe i warsztatowe

Prowadzimy sprzedaż trwałych, solidnie wykonanych opraw warsztatowych i kanałowych, które - jak sama nazwa wskazuje - uzupełniają oświetlenie kanałowe. Tego rodzaju elementy oświetleniowe należą do kategorii wyposażenia przemysłowego. Na rynku wyróżnić można dwa rodzaje takich opraw: zakładane na stałe oraz przenośne. Pierwszy wariant jest wybierany najchętniej – dzięki swojej budowie takie oprawki mogą być bowiem montowane w często bardzo wymagającym i trudnym otoczeniu, jak piwnice, korytarze lub klatki schodowe. Oprawa przenośna kanałowa sprawdzi się natomiast w terenie czy też w obiektach o dużym metrażu, gdzie można używać ich w dowolnym miejscu.

Oprawy warsztatowe

Opraw przenośne umożliwiają montaż w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy warsztatowe przenośne, m.in. wiszące oprawy porcelanowe, lampy biurkowe czy warsztatowe oprawy przenośne.

Oprawy kanałowe i warsztatowe pomagają doświetlić zarówno wnętrza, jak i konkretne punkty w czasie pracy w trudnych warunkach. Oprawy tego typu ze względu na swoją popularność – są często poszukiwane na rynku. Oprawy porcelanowe SOPS, WOS, ZOP, oprawy kanałowe OVAL, oprawy warsztatowe – to produkty bardzo tanie i ekonomiczne w zakupie.

Przed zakupem konkretnego modelu – warto sprawdzić parametry techniczne produktów zawarte w opisie oraz na karcie katalogowej. Produkty różnią się bowiem nie tylko sposobem montażu, przeznaczeniem czy wymiarami, ale przede wszystkim mocą źródła światła oraz kloszem i kątem rozsyłu światła.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy takich producentów jak Pawbol, Elmaro, Lena lighting, czy Es-System.

Lampy kanałowe

Wśród naszych produktów wyróżniają się z pewnością oprawy warsztatowe, które doceniane są za wyjątkową trwałość. Zewnętrznie zakładane siatki stanowią osłonę dla źródła światła, ochraniając całą oprawkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z tego względu modele warsztatowe wybierane są do obiektów takich, jak serwisy motoryzacyjne, zakłady produkcyjne hale magazynowe i do garaży. Można montować je oczywiście także w innych pomieszczeniach, gdzie istnieje ryzyko pojawiania się odłamków lub podobnych elementów i zanieczyszczeń.

Odmianą modeli warsztatowych są hermetyczne oprawy kanałowe. Ich zwarta konstrukcja zabezpiecza wnętrze przed przedostawaniem się pyłów, zanieczyszczeń, ale też wilgoci. Takie oprawki przemysłowe bez trudu wytrzymują różnice temperatur, co czyni je niezwykle uniwersalnymi elementami wyposażenia każdego garażu, warsztatów czy magazynu przemysłowego. Mogą pracować przez długi czas w pomieszczeniach zamkniętych, zachowując swoją pełną funkcjonalność.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
16 205
Producenci