Kanałowe i warsztatowe

Oprawy kanałowe i warsztatowe to kategoria produktów, w której znaleźć można zarówno produkty do montażu na stałe oraz lampy przenośne. Wśród modeli do montażu stałego oferujemy oprawy porcelanowe – często spotykane w piwnicach budynków, na korytarzach bloków mieszkalnych i klatkach schodowych. Bardziej wymagający klienci znajdą u nas również oprawy warsztatowe – to specjalistyczne produkty wyposażone w metalową siatkę ochronną, która zabezpiecza lampę przed ewentualnym uszkodzeniem. Tego typu produkty doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, halach naprawczych, innych miejscach trudnodostępnych, gdzie źródło światła może ulec zniszczeniu.

Opraw przenośne umożliwiają montaż w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy warsztatowe przenośne, m.in. wiszące oprawy porcelanowe, lampy biurkowe, czy warsztatowe oprawy przenośne.

Oprawy kanałowe i warsztatowe pomagają doświetlić zarówno wnętrza, jak i konkretne punkty w czasie pracy w trudnych warunkach. Oprawy tego typu ze względu na swoją popularność – są często poszukiwane na rynku. Oprawy porcelanowe SOPS, WOS, ZOP, oprawy kanałowe OVAL, oprawy warsztatowe – to produkty bardzo tanie i ekonomiczne w zakupie.

Przed zakupem konkretnego modelu – warto sprawdzić parametry techniczne produktów zawarte w opisie oraz na karcie katalogowej. Produkty różnią się bowiem nie tylko sposobem montażu, przeznaczeniem, czy wymiarami, ale przede wszystkim mocą źródła światła oraz kloszem i kątem rozsyłu światła.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oprawy takich producentów jak Pawbol, Elmaro, Lena, czy Es-System.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
28 147
Producenci