Projektory i naświetlacze LED

Projektory i naświetlacze LED do szeroka gama produktów przeznaczonych do użytku wewnętrznego i na zewnątrz, przenośnych i do montażu na stałe.

Wszystkie je cechuje jeden wspólny mianownik: wbudowane diody LED. Dzięki dopasowaniu właściwych diod LED do danego projektora, czy naświetlacza, uzyskano możliwie najlepsze parametry danej oprawy LED.

Naświetlacze i projektory LED służą do emisji silnego strumienia światła, który pozwoli kierunkowo oświetlić dana przestrzeń. Naświetlacze mogą być wyposażone w czujnik ruchu, dzięki czemu automatycznie oświetlają teren wokół pod wpływem wykrycia ruchu. - uruchamiane są pod wpływem ruchu w polu odczytu czujnika. Naświetlacze LED przeznaczone są przede wszystkim do użytku zewnętrznego: posiadają podwyższoną klasę szczelności, dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, temperatura), a niektóre modele – również na uderzenia.

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można modele do stałego montażu, jak również akumulatorowe wersje przenośne. Doskonale sprawdzają się przy oświetlaniu tymczasowych instalacji, wystaw plenerowych, remontów, czy dla podkreślenia aranżacji przestrzeni miejskiej.

Projektory i naświetlacze LED różnią się nie tylko mocą, strumieniem świetlnym, temperaturą barwową, materiałem wykonania, rodzajem diody, czy ich liczbą. Przed podjęciem decyzji o zakupie – warto zweryfikować wszystkie parametry techniczne danego produktu, aby dopasować odpowiednią oprawę do miejsca jej wykorzystania. Dane tego typu znajdują się w opisie produktu oraz na karcie katalogowej, przygotowanej przez producenta.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
11 1353
Producenci