Naświetlacze LED

Projektory i LED naświetlacze do szeroka gama produktów przeznaczonych do użytku wewnętrznego (np. w domu) i na zewnątrz budynku (np. w oświetleniu ogrodów), przenośnych i do montażu na stałe.

Wszystkie wykorzystywane naświetlacze LED cechuje jeden wspólny mianownik: wbudowane diody LED. Dzięki dopasowaniu właściwych diod LED do danego projektora czy naświetlacza, uzyskano możliwie najlepsze parametry danej oprawy LED.

Projektory LED

Naświetlacze LEDowe i projektory LED służą do emisji silnego strumienia światła, który pozwoli kierunkowo oświetlić dana przestrzeń. Naświetlacze mogą być wyposażone w czujnik ruchu, dzięki czemu automatycznie oświetlają teren wokół pod wpływem wykrycia ruchu. - uruchamiane są pod wpływem ruchu w polu odczytu czujnika. Naświetlacze LED przeznaczone są przede wszystkim do użytku zewnętrznego: posiadają podwyższoną klasę szczelności, dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, temperatura), a niektóre modele – również na uderzenia.

W ofercie oświetlenia dostępnego w naszym sklepie internetowym znaleźć można projektory LED do stałego montażu, jak również akumulatorowe wersje przenośne. Doskonale sprawdzają się przy oświetlaniu tymczasowych instalacji, wystaw plenerowych, remontów, czy dla podkreślenia aranżacji przestrzeni miejskiej.

Projektory LED i naświetlacze LED różni nie tylko moc energii, strumień świetlny, temperatura barwowa świecenia, materiałem wykonania lampy, rodzajem diody, czy ich liczbą. Przed podjęciem decyzji o zakupie – warto zweryfikować wszystkie parametry techniczne danego produktu, aby dopasować odpowiednią oprawę do powierzchni i miejsca jej wykorzystania. Dane tego typu znajdują się w opisie produktu oraz na karcie katalogowej sklepu, przygotowanej przez producenta.

W szerokiej ofercie naświetlaczy LED znajdą Państwo zarówno modele zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Zastosowanie tego oświetlenia jest bardzo szerokie, dlatego w przypadku pytań co do tego typu obudowy - zachęcamy do kontaktu.

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
8 814
Producenci