Elektro-Plast Aquant IP65

Seria AQUANT IP65 to gniazda i łączniki firmy Elektro-Plast o stopniu szczelności IP65, do montażu natynkowego. Parametr ten świadczy o całkowitej ochronie produktu na wnikanie pyłu i ochrona przed strumieniem wody z dowolnego kierunku. Do produkcji elementów wykorzystywana została technologia wtrysku dwukomponentowego. Wygląd zewnętrzny serii Aquant oparto na nowoczesnych rozwiązaniach wzorniczych odpowiadającym aktualnym trendom.

Jest to seria elementów w kolorze szarym, przy czym klapki części gniazd występują również w wersji przezroczystej, lekko przydymionej. Gniazdo pojedyncze i podwójne, łącznik zwierny dzwonek, łączniki pojedyncze i podwójne to elementy osprzętu dedykowane do montażu w magazynach, halach produkcyjnych, piwnicach, czy na klatkach schodowych i w garażach. Prosty design i wysoka jakość wykończenia gwarantują długotrwałe użytkowanie produktu. Seria Aquant IP65 firmy Elektro-Plast to prostota, niezawodność, funkcjonalność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Elektro-Plast Nasielsk to lider w dziedzinie budżetowych, wysokiej jakości gniazd i łączników. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty serii Festa, Hermes IP44 Aquant IP55 i IP65.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
28 71
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej