Simon 10

Gniazdka i łączniki Simon 10 to gama produktów z półki ekonomicznych. Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, gniazda antenowe, gniazda RTV-SAT, gniazda telefoniczne i komputerowe, gniazda głośnikowe, gniazda hermetyczne i z kluczem data. Łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne i krzyżowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe oraz zaślepki – to włączniki firmy Kontakt – Simon. Uzupełnieniem kontakt Simon 10 jest osprzęt, taki jak ramki wykończeniowe 1-, 2-, 3-, 4- i 5-krotne, wykonane z tworzywa sztucznego. Elementy z serii Simon występują w naszym sklepie elektrycznym w kolorze białym i kremowym.  Jeśli szukasz profesjonalnych produktów z serii Simon 10 - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Cenimy sobie najwyższą jakość, którą dostarcza nam ceniony na rynku producent.

Seria Simon 10

Simon 10 to seria gniazd i włączników elektrycznych o ciekawym designie, przy zachowaniu niskich cen. Ta ekonomiczna seria dedykowana jest miłośnikom prostych i funkcjonalnych rozwiązań systemowych – gniazda i łączniki Simon 10 łączyć można ramkami wielokrotnymi do uzyskania pełnego rozwiązania w jednym ciągu podłączeń. Przykładowo: chcąc mieć obok siebie gniazdka pojedyncze, włącznik schodowy i gniazdo komputerowe RJ45 wystarczy kupić każdy z elementów i połączyć je jedną potrójną ramką. Całość można zamontować w pionie lub poziomie. Ten produkt to bez wątpienia bardzo dobre i eleganckie rozwiązanie w Twoim domu.

Kontakt Simon 10

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy wysokiej jakości, kilkadziesiąt modeli gniazdek i włączników Simon 10, które pozwalają stworzyć kilkaset różnych kombinacji połączeń i montażu. Kontakt-Simon dedykuje produkty tej serii do użytku wewnętrznego. Większość z nich posiada IP20, a więc przeznaczone jest do montażu w pomieszczeniach suchych, ale oferujemy kulka modeli gniazd bryzgoszczelnych o podwyższonym IP44, które montować można np. w łazienkach.

W przypadku pytań o gniazda elektryczne serii Simon 10 - zapraszamy do kontaktu. Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na stronie DlaElektrykow.pl. Więcej informacji znajdą Państwo po bezpośrednim wybraniu wybranego modelu z powyższej kategorii.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 97
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej