Orno

Gniazdka Orno

Orno - polska firma, działająca na rynku od 2001 roku. Wyróżnia się innowacyjnymi produktami, efektywnymi rozwiązaniami i silną pozycja na zarówno polskim, jak i zagranicznym rynku. Jej produkty wyróżniają się jakością, trwałością i zachowaniem bezpieczeństwa - tak niezbędnym w przypadku prac elektrycznych. Wśród dostępnych produktów i gniazd sieciowych, na wyróżnienie zasługują gniazda Orno - profesjonalne, zapewniające łatwy montaż, doceniane przez klientów w Polsce i Europie.

Gniazdko meblowe ORNO

Gniazdo meblowe Orno należy do gamy produktów, dedykowanych do montażu w lub na meblu. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy gniazda montowane w blat, które wymagają wycięcia otworu montażowego, jak również gniazda nameblowe, montowane najczęściej skośnie, w narożniku między ścianą, a blatem. Różnią się między sobą designem, wykorzystanymi materiałami (najczęściej jest to tworzywo sztuczne) oraz poziomem cenowym. Modele te są przeznaczona do montażu zarówno na meblach, jak i w ich wnętrzu.

Wśród gniazd znaleźć można gniazdo Orno zasilane z uziemieniem oraz gniazdko Orno USB. W ofercie naszego sklepu mamy gniazda pojedyncze, podwójne, potrójne i poczwórne. Producentem wszystkich modeli w tej kategorii produktów jest firma Orno – wiodący polski producent sprzętu elektrycznego (dzwonki przewodowe i bezprzewodowe, systemy domofonowe i wideodomofonowe, systemy alarmowe, watomierze i wskaźniki energii, automatyka domowa, detektory dymu, czadu, gazu i zalania, artykuły oświetleniowe).

Który model wśród dostępnych gniazdek wybrać? Jakie cechy produktu świadczą o najwyższej jakości? Jakie gniazdka są dostępne? W przypadku podobnych pytań do co dostępnej oferty - zachęcamy do kontaktu - z przyjemnością pomożemy w wyborze docelowego produktu.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
54 127
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej