Czujnik ruchu z sygnalizacją bezprzewodową IP44 120m learning system bateryjny OR-MA-705 Orno

93,97 zł Brutto /szt.
1406784

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik ruchu z sygnalizacją bezprzewodową IP44 120m learning system bateryjny OR-MA-705 Orno. Ten inteligentny i funkcjonalny produkt zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę w Twoim domu lub biurze.


Inteligentna sygnalizacja ruchu

Detektor ruchu OR-MA-705 jest wyposażony w zaawansowany system wykrywania ruchu, który umożliwia szybkie reagowanie na potencjalne zagrożenia. Gdy wykryje ruch w zasięgu działania do 120 metrów (w terenie otwartym), automatycznie uruchamia sygnalizację bezprzewodową.


System bezprzewodowy IP44

Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej i klasy IP44, czujnik może być montowany wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że produkt jest odporny na wilgoć i pył, co pozwala na stabilną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.


Zasięg działania

Dzięki technologii learning system, czujka ruchu ma zasięg działania do 120 metrów w terenie otwartym i zasięg wykrywania ruchu czujnika: 7 m. Dzięki temu  jest idealny do monitorowania obszarów zarówno w domu, jak i w biurze. Możesz być pewien, że będziesz poinformowany o każdym ruchu wokół Twojej nieruchomości. Kąt widzenia czujnika ok. 45°.


Łatwa instalacja

Czujnik ruchu jest łatwy w montażu i nie wymaga skomplikowanych prac instalacyjnych. Dzięki zasilaniu bateryjnemu, możesz go umieścić w dowolnym miejscu bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Czujnik zasilany jest przez 3 baterie AAA, a odbiornik - 3 baterie alkaliczne 1,5V typu C. Baterie należy dokupić osobno (brak w zestawie).


Wielofunkcyjność

Czujnik ruchu OR-MA-705 może być wykorzystywany nie tylko do monitorowania ruchu w celach bezpieczeństwa, ale także do automatyzacji oświetlenia lub innych urządzeń elektrycznych w domu lub biurze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących inteligentnych rozwiązań w zakresie automatyki domowej.

Czujnik ruchu z sygnalizacją bezprzewodową OR-MA-705 Orno to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę w swoim otoczeniu. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom i łatwej instalacji, zapewni Ci on spokój i kontrolę nad Twoim domem lub biurem.

Dane szczegółowe i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
stopień szczelności
IP44
sposób montażu
natynkowy
kąt działania [°]
45
głośność [dB]
95
sposób zasilania
bateria
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty