Żarówki LED AR111

Żarówki LED AR111 to wąska grupa lamp LED charakteryzująca się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej.

Żarówka LED AR111 jest specjalistycznym źródłem światła LED, który wyposażony jest w gwint G53 lub GU10  -o szerokim, jak i wąskim kącie świecenia. Żarówka LED ar111 jest idealne propozycją oświetlenia biura czy firmy. Wbrew panującym mitom - żarówki LED ar111 wykorzystujemy też %w gospodarstwach domowych.

Żarówki LED AR111 to oszczędność rzędu około 85% w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła. Żarówka LED AR111 wykonana jest ze stopu aluminium. Dzięki swojej unikatowej budowie jest wyjątkowo odporna na wstrząsy. Koncentryczny kształt odbłyśnika tego typu lamp LED pozwala na uzyskanie maksymalnie dużego strumienia światła kierunkowego. Oznacza to, że żarówka ta doskonale zastępuje tradycyjne oświetlenie kierunkowe. Żarówka LED AR111 nie emituje promieniowania UV i promieniowania podczerwonego w wiązce światła, jest więc bardzo bezpieczna w użytkowaniu.

Żarówka LED AR111 charakteryzuje się długotrwałym użytkowaniem. Żywotność żarówki LED AR111 to aż 45 000 godzin pracy. AR111 to lampa LED dedykowana do oświetlenia dużych powierzchni biurowych, sklepowych, jak również domach mieszkalnych.

LED AR111 G53

W ofercie produktowej hurtowni elektrycznej dlaelektrykow.pl znaleźć można kilka modeli AR111 LED. Wszystkie one oparte są na diodzie SCOB. Różnią się jednak mocą, strumieniem świetlnym oraz kątem rozsyłu światła. Zakończone są trzonkiem G53, stąd nazwa żarówka LED AR111 G53, który jest często wykorzystywany w tradycyjnych oprawach oświetleniowych. Można więc bez problemu zastąpić tradycyjne żarówki – energooszczędnymi LED AR111. Żarówka LED ar111 G53 oznacza średnicę rozstawu nóżek trzonka, która dla tego typu żarówek LED ma wartość 53 mm. LED g53 ar111 jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych w tej kategorii.

O ile moc, barwa światła czy strumień świetlny i kąt świecenia to rzeczy niemal oczywiste – przed wyborem właściwego egzemplarza warto przeanalizować do czego będzie użyta dana żarówka LED AR111. A to ze względu na kąt rozsyłu światła, który daje dana lampa LED. Warto zastanowić się, co chcemy uzyskać poprzez zastosowanie konkretnej żarówki LED? Czy silny strumień, czy raczej szeroki kąt światła w danym miejscu? Warto sprawdzić wszystkie parametry żarówki – jeśli szukasz podpowiedzi dotyczących doboru żarówki LED Ar111, sprawdź nasz poradnik TUTAJ.

Sklep internetowy dlaelektrykow.pl wyróżnia się profesjonalnymi produktami i realną chęcią pomocy wszystkim, zainteresowanym klientom. TO w nim znajdą Państwo wysokiej jakości produkty LED. Jeśli posiadają Państwo wątpliwości lub pytania, jakie żarówki LED ar111 wybrać i jakie źródła światła powinny pojawić się w Państwa wnętrzach - zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań naszym specjalistom.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
29 98
Producenci