Simon 82

Seria Simon82 to nowoczesna serii osprzętu elektrycznego dedykowana do montażu we wnętrzach z charakterem. Jej odmienny design i ciekawy charakter sprawiają, iż gniazda, łączniki i ramki tej serii doskonale sprawdzą się w eleganckich wnętrzach jako element wyróżniający się w otoczeniu.

Gniazda i łączniki serii Simon 82 złożone są z osobno budowanych elementów: wnętrza i elementów wykończeniowych. Część podtynkowa, montowana w puszce, jak wkład gniazda, czy mechanizm łącznika - sprzedawane są osobno. Pozwala to na podstawie takiego elementu - dowolnie dobrać kolorystykę elementów wykończeniowych oraz zmieniać je dowolnie w trakcie ich użytkowania. Pozwoli to zaaranżować nowoczesne wnętrze w przypadku zmiany wystroju - na jeden z kolorów i materiałów serii Simon 82, w oparciu o zamontowane już mechanizmy.
W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy klawisze łączników i pokrywy gniazd zasilania - w kolorach białym i czarnym. Do tego oferujemy ramki pojedyncze i wielokrotne serii Simon82 Detail, które doskonale podkreślę design każdego eleganckiego wnętrza. Simon82 Kontakt-Simon sprawdzi się świetlnie zarówno w otoczeniu biurowym, jak i w domu jednorodzinnym, czy apartamencie. 

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
3 124
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej