Simon 82

Seria Kontakt Simon82 to nowoczesna serii osprzętu elektrycznego dedykowana do montażu we wnętrzach z charakterem. Jej odmienny design i ciekawy charakter sprawiają, iż gniazda, łączniki i ramki tej serii doskonale sprawdzą się w eleganckich wnętrzach jako element wyróżniający się w otoczeniu.

Produkt Kontakt Simon 82 wyróżnia się designem i najwyższą jakością, która pochodzi od zaufanych na rynku producentów. Simon 82 nature to unikatowa seria, która może pojawić się w Twoim domu lub mieszkaniu. Wszelkie informacje o produktach Simon 82 znajdziesz w ofercie sklepu DlaElektrykow.pl!

Kontakt Simon 82 - właściwości

Gniazda i łączniki serii Simon 82 złożone są z osobno budowanych elementów: wnętrza i elementów wykończeniowych. Część podtynkowa, montowana w puszce, jak wkład gniazda, czy mechanizm łącznika - sprzedawane są osobno. Pozwala to na podstawie takiego elementu - dowolnie dobrać kolorystykę elementów wykończeniowych oraz zmieniać je dowolnie w trakcie ich użytkowania. Pozwoli to zaaranżować nowoczesne wnętrze w przypadku zmiany wystroju - na jeden z kolorów i materiałów serii Simon 82, w oparciu o zamontowane już mechanizmy.

Osprzęt dostępny w naszym sklepie elektrycznym posiada klawisze łączników i pokrywy gniazd zasilania Simon 52 - w kolorach białym i czarnym. Do tego oferujemy ramki pojedyncze i wielokrotne serii Simon82 Detail, które doskonale podkreślę design każdego eleganckiego wnętrza. Simon82 Kontakt-Simon sprawdzi się świetlnie zarówno w otoczeniu biurowym, jak i w domu jednorodzinnym, czy apartamencie. 

Kontakt Simon 82 w naszej ofercie

W przypadku pytań o produkty serii Simon 82 Nature zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Dostępne warianty, różnorodna kolorystyka ramek i gniazdek Kontakt Simon 82 sprawdzi się w niemalże każdym wnętrzu. Z przyjemnością doradzimy Państwu w tym elemencie.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
4 157
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej