Ogrzewanie podłogowe

Utrzymanie odpowiedniej temperatury i właściwa wentylacja pomieszczeń gwarantują odpowiedni poziom życia, pracy i magazynowania pomieszczeń i budynków. Odpowiedni dobór produktów decyduje również o bezpieczeństwie ich użytkowników. Warto więc dobrać wszystkie elementy ogrzewania i wentylacji w taki sposób, aby spełniały nie tylko kryteria ekonomiczne, ale również kryteria bezpieczeństwa.

Ogrzewanie podłogowe to bardzo wygodny i wydajny sposób ogrzewania pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu kompleksowych zestawów produktów, uzyskamy bezpieczny i niewidoczny system grzewczy. Ukryte pod wierzchnią warstwą podłogi maty grzewcze gwarantują równomierne rozprowadzenie ciepła. Stosować je można w połączeniu z różnymi materiałami wykończeniowymi powierzchni.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można zarówno pojedyncze elementy tj. regulator temperatury, jak i kompletny zestaw ogrzewania podłogowego. Ten ostatni składa się z maty grzejnej wraz z zestawem do montażu, przyłączenia i regulacji temperatury – w zależności od zestawu dedykowany jest do konkretnego metrażu podłogi.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl w tej kategorii produktów oferuje ogrzewanie podłogowe firmy Thermoval.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
Cena
41 897