Odgałęźniki i listwy zaciskowe elektryczne

Odgałęźniki i listwy zaciskowe elektryczne to elementy pozwalające na rozbudowę, rozdzielenie torów prądowych o różnym natężeniu. Odpowiedni dobór produktu gwarantuje poprawne działanie instalacji elektrycznej.

Na grupę składają się:

- listwy łączeniowe elektryczne z maksymalnym przekrojem przewodu aż do 16 mm2 dla drutu oraz 10mm2 dla linki wykonane z materiału niepalnego (wytrzymującego wysokie temperatury) i przeznaczone do montażu w puszkach instalacyjnych oraz rozdzielnicach (szafkach rozdzielczych). Posiadamy również listwy zaciskowe elektryczne wykorzystywane w instalacjach przemysłowych oraz różnych urządzeniach koniecznych do przyłączenia w gospodarstwie domowym. Listwy elektryczne zaciskowe występują w kilkunastu odmianach w zakresie mocowania przewodów do 95 mm2. Listwa łączeniowa elektryczna to jeden z podstawowych elementów osprzęty instalacyjnego. Listwa przyłączeniowa elektryczna to nieodłączny produkt w pracy każdego elektryka i elektroistalatora. Listwa zaciskowa elektryczna występuje w naszym sklepie elektrycznym w 2 odmianach: zwykłej oraz niepalnej.

- bloki rozdzielcze – umożliwiają rozdzielenie torów prądowych o różnym natężeniu w obudowach niskiego napięcia. Mogą być montowane bezpośrednio na płaskim podłożu bądź na uniwersalnych szynach typu TH35. Przeźroczyste obudowy oraz mosiężne elementy łączące gwarantują jakość, bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Elementy składowe to zaciski mosiężne i obudowa wykonana z materiału PA66 i klasie V0 z pokrywa transparentną

- płytki odgałęźne – czyli tzw. odgałęźniki lub odgałęźniki instalacyjne - dostępne w opcjach 4-ro i 5-cio torowych z możliwością montażu przewodów od 2,5 do 35 mm2 zarówno sztywnych (drutowych) jak i giętkich. Charakteryzują się solidną obudową i stabilnymi mocowaniami przewodów. Możliwy montaż odgałęźników zarówno bezpośrednio na podłożu, jak i na szynie TH35.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje bloki rozdzielcze, płytki odgałęźne i listwy zaciskowe elektryczne firm NEXT i Pawbol. 

Filtruj według

Cena
2 172
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj materiału
więcej... mniej