Schneider Electric Prima

Seria Prima to gniazda i łączniki monoblokowe o stopniu szczelności IP20, a więc dedykowane do montażu wewnątrz budynków, w suchym otoczeniu. Wszystkie te elementy występują w kolorze białym. Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje z tej serii gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem, łączniki pojedyncze i podwójne oraz łącznik schodowy.

Przeznaczone do montażu natynkowego gniazda i łączniki serii CEDAR są w kolorze białym. Seria Prima jest liderem na rynku polskim wśród serii naściennych o stopniu ochrony IP 20. Seria znajduje swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach i budynkach gospodarczych, gdzie niemożliwy jest montaż podtynkowy. 
Serię charakteryzuje: niewielki wymiar - łączniki i gniazda jednokrotne 61x61 mm oraz gniazda dwukrotne 61x101 mm, łatwy montaż i demontaż, wygodne zaciski śrubowe.

Schneider-Electric to wiodący producent aparatury elektrycznej. W ofercie naszego sklepu elektrycznego (oprócz serii Prima) znaleźć można gniazda i łączniki serii Asfora, Cedar, Sedna.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
9 13
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej