Lista produktów producenta Ledvance

Ledvance (dawniej Osram) to światowy lider rynku oświetleniowego. Jak sama nazwa wskazuje – producent ten opiera swoje produkty na nowoczesnej technologii LED. Wieloletnie doświadczenie i ciągła praca nad rozwiązaniami oświetleniowymi sprawiają, że oferowane przez Ledvance produkty, są coraz bardziej wydajne i górują jakością i długotrwałym działaniem nad elementami oświetleniowymi innych producentów. Ledvance to ponad 100 lat tradycji w produkcji lamp i opraw oświetleniowych. Nazwa LEDVANCE odzwierciedla historię i przyszłość formy zarazem. LED odnosi się do nowoczesnej technologii, ADVANCE oznacza ambitne cele firmy i dążenie do ich osiągnięcia. Ledvance działa w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego prowadzimy sprzedaż takich produktów Ledvance jak oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne, projektor i naświetlacze LED oraz panele LED.

Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne Ledvance to gama opraw oświetleniowych opartych na technologii LED. Są to zarówno oprawy z wbudowanymi na stałe diodami LED, jak i lampy ogrodowe z wymiennymi źródłami światła LED. W kategorii tej znaleźć można zarówno słupki oświetleniowe, kinkiety ogrodowe, latarenki wiszące i oprawy elewacyjne. Wśród nich znaleźć można modele z czujnikiem ruchu, jak i bez czujnika, w różnych kolorach, kształtach i z różnych materiałów.

Naświetlacze Ledvance to szeroka gama produktów oświetleniowych z wbudowanymi na stałe modułami LED. Oferujemy modele z ciepłym światłem, jak i neutralnym, w kolorach białym lub czarnym, czujką ruchu lub bez. Oferujemy projektory LED o mocach od 10W do 180W.

Panele LED to praktyczna i nowoczesna odmiana oświetlenia dedykowanego do montażu w sufitach podwieszanych i kasetonach. Kwadratowy kształt panelu LED pozwala na uniwersalny montaż podtynkowy.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-20 z 37 pozycji