Żarówki LED E14

Żarówka LED E14 odnosi się do rozmiaru trzonka (potocznie zwanym małym gwintem). Ten rodzaj żarówki to doskonała alternatywa dla tradycyjnej żarówki posiadającej gwint E14. Żarówki LED E14 oferowane w sklepie internetowym dlaelektrykow.pl, występują w różnych kształtach i wykonane są z różnych materiałów, dzięki czemu idealnie skomponują się z różnymi lampami - plafonami, kinkietami, lampami podłogowymi i wszelkim oświetleniem, gdzie niezbędny jest mały gwint. Lampy, gdzie niezbędne są żarówki LED E14, mogą mieć klosz wykonany z tworzywa sztucznego lub ze szkła. Nie ma to wpływu na użytkowanie żarówki LED E14 – ale ma istotny wpływ na cenę produktu.

W szerokiej ofercie sklepu dlaelektrykow.pl znajdą Państwo żarówki LED E14, które różnią się między sobą parametrami technicznymi (barwa światła, strumień świetlny etc.) i estetycznymi (kształt i wielkość żarówki LED).

Żarówka LED E14

W naszej ofercie posiadamy żarówki E14 o kształcie klosza wydłużonym (żarówka LED świeczka), o kształcie kulki, podłużnej bańki, czy z płaską główką. Żarówki LED E14 świeczki to najpopularniejsze źródła światła z małym gwintem. Dostępna jest również żarówka filamentowa. Wszystko bowiem zależy od miejsca przeznaczenia montażu żarówki oraz sposobu, w jaki ma oddawać światło do otoczenia. Do tego dochodzą jeszcze kwestie stopnia przepuszczalności klosza żarówki LED E14: występuję bowiem żarówki przezroczyste oraz mleczne. Przezroczysty klosz pozwala niemal w 100% oddać światło emitowane przez diody LED. Mleczna żarówka będzie miała bardziej przytłumione światło – ale za to nie będzie razić i niewidoczne dla oka pozostaną diody LED wewnątrz żarówki. Klosze mogą być również błyszczące lub matowe. E14 żarówki LED wyróżniają się żywotnością (a więc długim czasem świecenia), który określany jest w latach. Szacuje się, że żarówka LED E14 świeci nawet przez 3 lata, co daje nam ponad 25 tysięcy godzin. Wartość ta jest niemalże 20-krotnie wyższa niż w przypadek żarówek klasycznych. LED z małym gwintem idealnie sprawdzi się do niewielkiego źródła światła, dekorując tym samym nasze wnętrza. Ponadto, żarówka E14 pobiera mniej mocy niż swój klasyczny pierwowzór, obniżając comiesięczne rachunki nawet o 80%. Różnorodna barwa światła, szeroki wybór rozmiarów i kształtów, a także cenne właściwości przyczyniają się do tego, że LED z małym gwintem jest jedną z najpopularniejszych opcji na rynku.

Najbardziej tradycyjną w kształcie i przypominającą tradycyjne lampy żarowe jest żarówka filamentowa. Budową zewnętrzną, jak i rodzajem diody przypomina żarówkę świecową i oddaje światło o kącie 360 stopni. Inne modele z gwintem E14 mogą mieć mniejszy kąt oddania światła i wbudowane inne diody - np. żarówka LED E14 CORN, która swoim kształtem i budowa diody przypomina nieco kolbę kukurydzy, żarówka LED E14 świeczka – kształtem przypomina świecę.

Przy doborze odpowiedniej żarówki – warto pochylić się i przemyśleć nie tylko moc, ale zweryfikować również pozostałe parametry techniczne poszukiwanej lampy: wymiary żarówki, strumień świetlny, temperaturę barwową (barwy światła dzielimy na światło zimne, ciepłe i neutralne), stopniu szczelności (żarówka LED E14 w pokoju/ biurze, czy może do łazienki?).

W przypadku pytań jakie żarówki z małym gwintem wybrać - zachęcamy to kontaktu i zadawania pytań. Z przyjemnością pomożemy w kwestii technologii LED, dobierając tym samym oświetlenie LED pod wymagania techniczne i estetyczne. Zapraszamy do kontaktu!

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
2 32
Producenci