Uchwyty i złącza

Uchwyty i złącza w instalacji odgromowe stanowią ważny element całego systemu. Dobrane do rodzaju podłoża, kształtu konstrukcji i rodzaju prowadzonego drutu odgromowego lub bednarki – decydują o trwałym zabezpieczeniu budynku, czy konstrukcji przed ewentualnymi skutkami skoków napięcia wywołanymi czynnikami zewnętrznymi.

Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można m.in. uchwyt dachowy na papę, blachę kątowy prosty H116mm, uchwyt pod dachówkę regulowany skręcony L420mm, uchwyt betonowy do przewodu fi6-fi8 H160mm, złącze kontrolne typ 1 i 2, złącze krzyżowe, złącze przelotowe, uchwyt do bednarki i drutu wkręcany z kołkiem, uchwyt do naciągu kabłąkowy, uchwyt betonowy w tworzywie, uchwyt dachowy na papę, złącze rynnowe na rurę spustową, uchwyt do bednarki typu U, uchwyt do naciągów wbijany, uchwyt pod dachówkę regulowany, czy uchwyt gąsiorowy regulowany.

Wszystkie te elementy dedykowane są do przygotowania i wdrożenia skutecznej instalacji odgromowej. Poprawny projekt oraz realizacja instalacji gwarantują bezpieczeństwo użytkowników i mieszkańców budynku chronionego przez odgromówkę.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje produkty firmy Am-Kom.

Filtruj według

rodzaj materiału
więcej... mniej
Cena
2 19
Producenci