Uchwyty odgromowe i złącza

Uchwyty odgromowe

Uchwyty odgromowe i złącza w instalacji odgromowe stanowią ważny element całego systemu. Dobrane do rodzaju podłoża, kształtu konstrukcji i rodzaju prowadzonego drutu odgromowego lub bednarki – decydują o trwałym zabezpieczeniu budynku czy konstrukcji przed ewentualnymi skutkami skoków napięcia wywołanymi czynnikami zewnętrznymi.

Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można m.in. uchwyt odgromowy dachowy na papę, blachę kątowy prosty H116mm, uchwyt pod dachówkę regulowany skręcony L420mm, uchwyt betonowy do przewodu fi6-fi8 H160mm, złącze kontrolne typ 1 i 2, złącze krzyżowe, złącze przelotowe, uchwyt do bednarki i drutu wkręcany z kołkiem, uchwyt do naciągu kabłąkowy, uchwyt betonowy w tworzywie, uchwyt dachowy na papę, złącze rynnowe na rurę spustową, uchwyt do bednarki typu U, uchwyt do naciągów wbijany, uchwyt pod dachówkę regulowany, czy uchwyt gąsiorowy regulowany.


Złącza odgromowe

Wszystkie te elementy dedykowane są do przygotowania i wdrożenia skutecznej instalacji odgromowej. Poprawny projekt oraz realizacja instalacji gwarantują bezpieczeństwo użytkowników i mieszkańców budynku chronionego przez odgromówkę. Dostępna instalacja odgromowa wyróżnia się jakością, starannie dobranymi materiałami i trwałością, dzięki czemu następuje ochrona elewacji i znajdujących się w budynkach mieszkańców lub pracowników. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa, a sam proces montażu instalacji odgromowej jest na tyle prosty, że z pewnością z tych właściwości - klienci kupujący produkty do użytku prywatnego, jak i publicznego.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje produkty firmy Am-Kom - najwyższej jakości elementy instalacji odgromowej, które cieszą się uznaniem i dobrymi rekomendacjami z branży. W przypadku pytań o to jaki uchwyt odgromowy wybrać i które elementy są niezbędne, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo - zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomoże Państwu skompletować zamówienie.

Filtruj według

rodzaj materiału
więcej... mniej
Cena
2 80
Producenci