Do najbliższej wysyłki pozostało 4:48

Filtrowanie

Końcówki i tulejki kablowe

Widzisz 1 - 12 z 90 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 90 produktów

Końcówki i tuleje kablowe wykorzystywane są do zakańczania i łączenia żył przewodów elektrycznych.

Końcówki tulejkowe bez izolacji NTN do montażu przez zaciskanie na przewodach wielodrutowych, stosowane pod zaciski śrubowe. Poprawiają jakość styku i ułatwiają połączenie przewodów z listwami i zaciskami urządzeń. Końcówki NTN wykonane są z miedzi i z zewnątrz są cynowane galwanicznie. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy również tulejki łącząca aluminiowa cienkościenna służące do łączenia dwóch przewodów na "styk".

Końcówki tulejkowe izolowane NTI również służą do montażu przez zaciskanie na przewodach wielodrutowych i stosowane są pod zaciski śrubowe. Wykonane są z miedzi, z zewnątrz są cynowane galwanicznie, a materiał izolacji stanowi PA66 (polamid). Dedykowane są do pracy w temperaturze -55 ÷ 105°C.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje również końcówki rurowe oczkowe miedziowane cynkowane. Tego typu końcówki kablowe NKO służą do zakańczania żył przewodów okrągłych i sektorowych. Zwiększają bezpieczeństwo i trwałość połączenia m.in. przez zmniejszenie zjawiska przegrzewania się żył i izolacji przewodów występującego np. w przypadku lutowania końcówek.
Końcówki kablowe NOI izolowane - miedziane służą do zakańczania żył miedzianych. Zwiększają bezpieczeństwo i trwałość połączenia m.in. przez zmniejszenie zjawiska przegrzewania się żył i izolacji przewodów występującego np. w przypadku lutowania końcówek. Izolacja wykonana jest z poliamidu.

Wśród końcówek znaleźć można również nasuwki konektorowe izolowane i nieizolowane. Nasuwki konektorowe typu N służą do zakańczania żył przewodów okrągłych i sektorowych.