Końcówki i tulejki kablowe

Końcówki i tuleje kablowe wykorzystywane są do zakańczania i łączenia żył przewodów elektrycznych. Końcówki do kabli to podstawowe elementy pracy każdego elektroinstalatora, przy montażu kabli i przewodów.

Końcówki tulejkowe bez izolacji NTN do montażu przez zaciskanie na przewodach wielodrutowych, stosowane pod zaciski śrubowe. Końcówki przewodów elektrycznych poprawiają jakość styku i ułatwiają połączenie przewodów z listwami i zaciskami urządzeń. Końcówki NTN wykonane są z miedzi i z zewnątrz są cynowane galwanicznie. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy również tulejki łącząca aluminiowa cienkościenna służące do łączenia dwóch przewodów na "styk".

Końcówki tulejkowe izolowane NTI również służą do montażu przez zaciskanie na przewodach wielodrutowych i stosowane są pod zaciski śrubowe. Wykonane są z miedzi, z zewnątrz są cynowane galwanicznie, a materiał izolacji stanowi PA66 (polamid). Tulejki zaciskowe do przewodów dedykowane są do pracy w temperaturze -55 ÷ 105°C. Końcówki tulejkowe do przewodów pozwalają na bezpieczne zakończenie przewodu.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje również końcówki rurowe oczkowe miedziowane cynowane. Tego typu końcówka elektryczna służy do zakańczania żył przewodów okrągłych i sektorowych. Końcówki elektryczne zwiększają bezpieczeństwo i trwałość połączenia m.in. przez zmniejszenie zjawiska przegrzewania się żył i izolacji przewodów występującego np. w przypadku lutowania końcówek.
Końcówki kablowe NOI izolowane - miedziane służą do zakańczania żył miedzianych. Tulejki zaciskowe do przewodów elektrycznych zwiększają bezpieczeństwo i trwałość połączenia m.in. przez zmniejszenie zjawiska przegrzewania się żył i izolacji przewodów występującego np. w przypadku lutowania końcówek. Izolacja wykonana jest z poliamidu.

Wśród końcówek znaleźć można również nasuwki konektorowe izolowane i nieizolowane. Nasuwka konektorowa typu N służy do zakańczania żył przewodów okrągłych i sektorowych.

Filtruj według

Cena
0 101
Producenci
kolor
więcej... mniej
rodzaj materiału
więcej... mniej