ZAMEL Supla

Zamel Supla

W sklepie internetowym dlaelektrykow.pl, w kategorii Zamel Supla, odkryjesz innowacyjne produkty dedykowane inteligentnym domom. To zestawienie nowoczesnych rozwiązań stworzonych przez renomowanego producenta - firmę Zamel. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. monitor energii elektrycznej Zamel MEW-01, Supla sterownik rolet, sterowniki oświetlenia LED, sterowniki bramowe i inne elementy smart house. Przejrzyjmy szczegółowo te propozycje, które zapewniają kompleksowe sterowanie i monitorowanie domowym środowiskiem.

Zamel MEW-01: nowoczesność w Twoim domu

Podniosłeś koncepcję swojego mieszkania na wyższy poziom? Teraz czas, aby dostosować również sterowanie elektryczne. Monitor energii elektrycznej Zamel MEW-01 to jedno z flagowych rozwiązań Zamel Supla, występujące w 2 wersjach montowanych na szynę: wersji podstawowej MEW-01 z anteną zewnętrzną oraz MEW-01 LIT z anteną wbudowaną w urządzenie.

Nie tylko funkcjonalność, ale także łatwość obsługi została dopracowana w każdym detalu. Sterowanie przez dedykowaną aplikację Supla pozwala w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać sterowaniem smart home roletami, oświetleniem i kontrolą zużycia energii elektrycznej. Te praktyczne rozwiązania pozwalają na weryfikację poprzez komunikację WiFi serii Zamel Supla z aplikacją, którą można sterować z poziomu smartfona z każdego miejsca na Ziemi.

Supla Sterownik Rolet: inteligentne udogodnienia w nowoczesnym domu

Supla Sterownik Rolet to kolejny kluczowy element serii Zamel Supla. Kontrola nad roletami w inteligentny sposób jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Sterowniki żaluzjowe Supla w ofercie naszej hurtowni elektrycznej występują w 2 wersjach: dopuszkowy SRW-01 i modułowy SRW-02M. Sterownik rolet SRW-01 dopuszkowy pozwala na sterowanie żaluzjami z urządzeń mobilnych, poprzez dedykowaną aplikację. Montuje się go w puszce pod przyciskiem. Supla Sterownik Rolet SRW-02M o wersja modułowa, do montażu na szynie w rozdzielni.

Nowoczesne sterowanie, klasyczna wygoda

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, sterowanie roletami stało się bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej. Aplikacja mobilna Zamel Supla umożliwia zdalne sterowanie roletami, co daje Ci pełną kontrolę nad otoczeniem w każdym miejscu i czasie.

Innowacyjne rozwiązania dla Inteligentnego Domu

Każdy produkt z serii Zamel Supla, dostępny na dlaelektrykow.pl, to gwarancja nowoczesności i niezawodności. Oparte na zaawansowanej technologii, urządzenia pozwalają na efektywne zarządzanie energią w domu, co przekłada się na oszczędność i ekologiczne korzyści.

Zamel Supla to nie tylko produkty, to filozofia inteligentnego życia. Dzięki serii Zamel Supla możesz przenieść swoje mieszkanie w przyszłość, ciesząc się jednocześnie prostotą obsługi i nowoczesnym designem. Zamel MEW-01 oraz Supla Sterownik Rolet to doskonałe przykłady, jak firma Zamel rewolucjonizuje sposób, w jaki myślimy o sterowaniu domowym.

Dlatego, jeśli marzysz o inteligentnym domu, pełnym komfortu i energooszczędności, to Zamel Supla to odpowiedź na Twoje oczekiwania. Odkryj produkty tej serii na dlaelektrykow.pl i zacznij kontrolować swoje otoczenie w sposób, który jeszcze niedawno wydawał się niemożliwy. Zamel Supla - inteligentne rozwiązania dla inteligentnych domów!

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
114 529
Producenci