Oprawy LED

Oprawy LED typu downlight, oprawy przemysłowe (highbay), oprawy panelowe, oprawy LED kloszowe, lampy uliczne LED, projektory LED, naświetlacze LED, oświetlenie rastrowe LED i oświetlenie schodowe LED. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znajduje się bogata oferta opraw LED, które służą do użytku zewnętrznego, jak i do wykorzystania w pomieszczeniach.

Oprawa LED zawiera wbudowane (zintegrowane) źródło światła LED. Oznacza to, że oprawa tego typu nie posiada żarówki, ale montowane na stałe diody LED. Tego typu rozwiązanie gwarantuje idealne rozproszenie światła, zgodnie z parametrami producenta oświetlenia. Jest to niewątpliwa zaleta opraw oświetleniowych LED.

Oprawy oświetleniowe LED

Popularne oprawy downlight LED dedykowane są m.in. do montażu natynkowego, w karton-gipsie lub podszafkowo. W zależności od modelu dostępne są oprawy w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, wykonane z rożnych materiałów. Bogata oferta naszej hurtowni elektrycznej online gwarantuje ciekawą ofertę produktową opraw typu downlight LED.

Panele LED to nowoczesne oprawy wykorzystywane najczęściej w montażu pod sufitem. Oferujemy panele LED do montażu natynkowego, podtynkowego, jak i w karton-gipsie. W zależności od sposobu montażu – mocowane mogę być przy pomocy profili aluminiowych, sprężynek lub blaszek.

Oświetlenie kloszowe LED to następca tradycyjnych lamp świetlówkowych. Wbudowane diody LED zapewnią długotrwałe użytkowanie tego typu oświetlenia. Ich uniwersalna forma powoduje, że możesz je zamontować w niemalże każdym pomieszczeniu w swoim domu. Modele sufitowe przybrać mogą zarówno minimalistyczną, jak i bogato zdobioną formę. Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów znajdziesz modele idealne do wnętrz skandynawskich, industrialnych i nowoczesnych.

Dodatkowo, ten typ opraw oferuje długotrwałą żywotność i energooszczędność. Naświetlacze LED pozwalają zaoszczędzić nawet o 90% (w porównaniu z naświetlaczami z lampami halogenowymi). Oferowane przez nas naświetlacze posiadają diody COB lub SMD. Do montażu na stałe lub w wersji przenośnej. Z czujnikiem ruchu lub bez - w zależności od potrzeb, ochrony i oczekiwań wobec docelowego źródła światła.

Oprawa Highbay LED to typowa oprawa do montażu m.in. w halach produkcyjnych, magazynach czy sklepach wielkopowierzchniowych. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższa jakość, posiadają rekomendowane filtry, a także cenną żywotność i najmodniejszy design. Wśród wielu produktów znajdziesz między innymi:

Oświetlenie uliczne LED to energooszczędny odpowiednik tradycyjnej lampy ulicznej. Nowoczesny design i długotrwałe działanie oprawy gwarantują doskonałe oświetlenie otwartych powierzchni typu, ścieżki, boiska czy parkingi.

Oświetlenie rastrowe LED to nowoczesny odpowiednik tradycyjnych opraw rastrowych, tak popularnych w biurach czy salach konferencyjnych. 

Oświetlenie schodowe LED to szeroka kategoria wysokiej jakości opraw oświetleniowych, z wbudowanymi diodami LED. W stałej sprzedaży mamy oprawy schodowe LED stalowe, aluminiowe lub w kolorze złotym, z czujnikiem ruchu lub bez czujnika, z ramką wykończeniową lub bez ramki. W kategorii tej znaleźć można również zasilacze LED natynkowe, zasilacze LED dopuszkowe, czy zasilacze LED modułowe jako ważne elementy systemu oświetlenia LED. Wśród oferty oświetlenia schodowego LED znaleźć można produkty marki LEDIX, firmy ZAMEL. Oświetlenie schodowe to bardzo modne i funkcjonalne, które doskonale sprawdza się w dekoracyjnym oświetleniu ciągów komunikacyjnych, oświetleniu schodów czy korytarzy.

Jeśli nie wiesz jakie produkty i źródła światła sprawdzą się w Twoim pomieszczeniu - zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań naszym specjalistom. Z przyjemnością doradzimy jakie oprawy LED mogą pojawić w Twoim salonie, kuchni lub sypialni.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
4 980
Producenci