Do najbliższej wysyłki pozostało 4:50

Oprawy LED

Widzisz 1 - 12 z 219 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 219 produktów

Oprawy LED typu downlight, oprawy przemysłowe (highbay), oprawy panelowe, oprawy LED kloszowe, oprawy LED uliczne, projektory LED i naświetlacze LED. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znajdują się oprawy LED do użytku zewnętrznego, jak i do wykorzystania w pomieszczeniach.
Oprawa LED zawiera wbudowane (zintegrowane) źródło światła LED. Oznacza to, że oprawa tego typu nie posiada żarówki, ale montowane na stałe diody LED. Tego typu rozwiązanie gwarantuje idealne rozproszenie światła, zgodnie z parametrami producenta oświetlenia. Jest to niewątpliwa zaleta opraw oświetleniowych LED.

Popularne oprawy downlight LED dedykowane są m.in. do montażu natynkowego, w karton-gipsie lub podszafkowo. W zależności od modelu dostępne są oprawy w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, wykonane z rożnych materiałów. Bogata oferta naszej hurtowni elektrycznej online gwarantuje ciekawą ofertę produktową opraw typu downlight LED.
Panele LED to nowoczesne oprawy wykorzystywane najczęściej w montażu pod sufitem. Oferujemy panele LED do montażu natynkowego, podtynkowego, jak i w karton-gipsie. W zależności od sposobu montażu – mocowane mogę być przy pomocy profili aluminiowych, sprężynek lub blaszek.
Oświetlenie kloszowe LED to następca tradycyjnych lamp świetlówkowych. Wbudowane diody LED zapewnią długotrwałe użytkowanie tego typu oświetlenia.
Naświetlacze LED pozwalają zaoszczędzić nawet o 90% (w porównaniu z naświetlaczami z lampami halogenowymi). Oferowane przez nas naświetlacze posiadają diody COB lub SMD. Do montażu na stałe lub w wersji przenośnej. Z czujnikiem ruchu lub bez.
Oprawa Highbay LED to typowa oprawa do montażu m.in. w halach produkcyjnych, magazynach, czy sklepach wielkopowierzchniowych.
Oprawa uliczna LED to energooszczędny odpowiednik tradycyjnej lampy ulicznej. Nowoczesny design i długotrwałe działanie oprawy gwarantują doskonałe oświetlenie otwartych powierzchni typu, ścieżki, boiska, czy parkingi.