Gniazdka elektryczne i włączniki

Gniazdka i włączniki

Gniazdka elektryczne i łączniki elektryczne pozwalają na podłączenie różnego rodzaju odbiorników zasilanych energią elektryczną. Szeroka gama wzorów i kolorów światowych producentów, natynkowe i podtynkowe, pojedyncze i wielosegmentowe, do instalacji przemysłowych i domowego użytku. Gniazda antenowe i inne typy gniazd, łączniki i ramki to elementy – wszystkie je znajdziesz w naszej ofercie.

Prostota instalacji i bezpieczeństwo wykonania (gumowa izolacja wewnętrzna przewodów) to podstawowe cechy gwarantujące długotrwałe użytkowanie gniazd i łączników. Zobacz, jakie gniazdka i włączniki przygotował dla Państwa sklep internetowy DlaElektrykow.pl!

Gniazda antenowe i inne typy gniazd

Gniazda komputerowe, gniazda elektryczne i łączniki to szeroka gama produktów różniąca się nie tylko kolorem. Oferowane gniazda występują w wersji kompletnej lub modułowej. Co to oznacza? Gniazda i łączniki kompletne to produkty gotowe do montażu, a więc posiadające zarówno mechanizm, klawisze/ zaślepkę, jak i ramkę. Jest to grupa gotowych produktów do Twojego pomieszczenia. Osobna grupę produktów stanowią gniazda i łączniki modułów. Oznacza to, że poszczególne podzespoły występują osobno. Popularne są dziś opcje, w których ramka wielokrotna scala kilka różnych gniazd i włączników. Są również producenci, którzy oferują osobno nie tylko ramki, lecz również osobno sprzedawany mechanizm i klawisze. Warto więc przed zakupem zweryfikować projekt instalacji oraz potrzeby montażowe gniazdek i włączników w danym miejscu. O tym jakie gniazdka i włączniki wybrać doradzą Państwo nasi Specjaliści.

Gniazdo antenowe i inne typy gniazd, łącznik podwójny, łącznik schodowy, łącznik żaluzjowy, gniazda pojedyncze i podwójne, przyciski dzwonka – to najczęściej poszukiwane produkty z kategorii gniazd i łączników. Szeroki wybór modeli, kolorów i materiałów gwarantują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferowane przez nas produkty - gniazda antenowe, mechanizmy, łączniki pojedyncze, czy łączniki schodowe znaleźć można w seriach produktowych kilku topowych producentów. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy gniazda i łączniki firm Kontakt-Simon, Ospel, Elektro-Plast, Berker, Polmark, Panasonic, Abex, Schneider-Electric oraz akcesoria do gniazd i łączników.

Wśród oferowanych przez nasz akcesoriów znaleźć można kondensatory do lamp LED i świetlówek, puszki natynkowe do montażu gniazd i łączników czy osłonki pod włączniki.

Jakie gniazda i łączniki wybrać? Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze osprzętu elektrycznego. Zapraszmy do kontaktu i zadawania pytań naszym Specjalistom!

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
0 234
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej