Lista produktów producenta HYDRO-VACUUM

Hydro-Vacuum S.A. to firma z polskim kapitałem. Firma prowadzi aktywną sprzedaż produktów w segmencie pomp hydraulicznych na obszarze Polski oraz Europy Środkowej i Wschodniej. Wysoka jakość i innowacyjność produktów Hrydro-Vacuum zapewniona jest dzięki stworzeniu własnego działu badawczo-rozwojowego. Dział ten tworzony jest przez specjalistów naukowo – technicznych. Dzięki ogromnej uwadze skupionej na rozwoju nowych technologii firma jest właścicielem licznych opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Własne rozwiązania mają bezpośredni wpływ na efektywne i trwałe zdobywanie klientów, a długa lista krajów w których znajdują się klienci Hydro-Vacuum przekuwa się na konieczność otwierania nowych oddziałów i przedstawicielstw.

W zakładzie zatrudnionych jest około 600 osób, z czego ponad 50ciu wysoko wykształconych specjalistów zatrudnionych jest w dziale Badanie i Rozwój, który zarządzany jest przez doktorów nauk technicznych.

Tak zorganizowane przedsiębiorstwo pozwala na produkcję wyrobów, które z powodzeniem konkurują z produktami największych firm międzynarodowych, na krok nie ustępując parametrami od światowych liderów branży hydrotechnicznej.

Praca specjalistów wspierana jest olbrzymim zapleczem technicznym i parkiem maszyn, który bez przerwy jest modernizowany. Dopełnieniem jest stacja badania pomp, która zaliczana jest do jednych z najnowocześniejszych i największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakład pomp wspierany jest zakładem odlewniczym (produkcja odlewów z staliwa, metali kolorowych, żeliwa), co pozwala uruchamiać produkcję pomp z różnych materiałów i pod indywidualne potrzeby klientów.

Hydro-Vacuum S.A. pochwalić się może licznymi certyfikatami, w tym ISO.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji