Filtrowanie

Kolor
więcej mniej
Rodzaj produktu
więcej mniej
Cena
16 42
Producenci

Do najbliższej wysyłki pozostało 6:54

Aquant IP55

Widzisz 1 - 6 z 6 produktów
Widzisz 1 - 6 z 6 produktów

Seria AQUANT IP55 to gniazda i łączniki firmy Elektro-Plast o stopniu szczelności IP55, do montażu natynkowego. Dzięki temu parametrowi parametrom kurz i strumień wody nie zakłócą funkcjonowania osprzętu. Do produkcji elementów wykorzystywana została technologia wtrysku dwukomponentowego. Wygląd zewnętrzny serii Aquant oparto na nowoczesnych rozwiązaniach wzorniczych odpowiadającym aktualnym trendom.

Jest to seria elementów w kolorze szarym, przy czym klapki części gniazd występują również w wersji przezroczystej, lekko przydymionej.

Gniazdo pojedyncze i podwójne, łącznik zwierny dzwonek, łączniki pojedyncze i podwójne to elementy osprzętu dedykowane do montażu w magazynach, halach produkcyjnych, piwnicach, czy na klatkach schodowych i w garażach. Prosty design i wysoka jakość wykończenia gwarantują długotrwałe użytkowanie produktu. Seria Aquant IP55 firmy Elektro-Plast to prostota, niezawodność, funkcjonalność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Elektro-Plast Nasielsk to lider w dziedzinie budżetowych, wysokiej jakości gniazd i łączników. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty serii Festa, Hermes IP44 oraz Aquant IP55.