Elektro-Plast Aquant IP55

Seria AQUANT IP55 to łączniki i gniazda firmy Elektro-Plast o stopniu szczelności IP55, do montażu natynkowego. Dzięki temu parametrowi kurz i silniejszy, bezpośredni bryzg wody nie spowodują awarii osprzętu. Do produkcji elementów wykorzystywana została technologia wtrysku dwukomponentowego. Wygląd zewnętrzny serii Aquant powstał dzięki starannej analizie trendów występujących na rynku elektrotechnicznym, zapewniając linii nowoczesność i ciekawe wzornictwo.

Jest to seria elementów w kolorze szarym, przy czym klapki części gniazd występują również w wersji przezroczystej, lekko przydymionej.

Gniazdo pojedyncze i podwójne, łącznik zwierny dzwonek, łączniki pojedyncze i podwójne to elementy osprzętu dedykowane do montażu w magazynach, halach produkcyjnych, piwnicach, czy na klatkach schodowych i w garażach. Prosty design i wysoka jakość wykończenia gwarantują długotrwałe użytkowanie produktu. Seria Aquant IP55 firmy Elektro-Plast to prostota, niezawodność, funkcjonalność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Elektro-Plast Nasielsk to lider w dziedzinie budżetowych, wysokiej jakości gniazd i łączników. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty serii Festa, Hermes IP44 oraz Aquant IP55.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
21 53
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej