Rury osłonowe wewnętrzne

Rury wewnętrzne osłonowe dedykowane są do montażu we wnętrzach pomieszczeń. Są to rury sztywne, złączki i uchwyty, rury giętkie (peszle). Rury te służą do zabezpieczania okablowania sieci elektrycznej przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i innym działaniem czynników zewnętrznych.

Rury sztywne wykonane są z PVC, w kolorze białym, oferowane są w odcinkach 2- i 3-metrowych. Ta popularna rura RL występuje w średnicach 16 mm, 22 mm, 37 mm i 47 mm. Dedykowane są do układania przewodów. Rury sztywne są o przekroju okrągłym. Minimalna wytrzymałość na nacisk: 320 N/5cm.

Złączki do rur PCV (PCW) posiadają średnice odpowiednią do danego modelu rury. Są stosowane jako łączniki rur do połączeń prostych jak i kątowych (jako kolanko). W naszym sklepie elektrycznym znaleźć można również sztywne złączki kątowe do łączenia rur sztywnych. Dodatkowo oferujemy uchwyty montażowe do rur, dzięki którym możliwe jest mocowanie rury do podłoża. Występują w kilku opcjach: otwarte, zamykane oraz o różnym rodzaju montażu.
Jednak najbardziej poszukiwanym produktem tej kategorii jest peszel elektroinstalacyjny, a więc rura karbowana – jest to giętka rura samogasnąca, wykonane z PCV.

W sklepie elektrycznym dlaelektrykow.pl znaleźć można produkty takich firm jak Elcom, TT PLAST, czy MARMAT.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
średnica zewnętrzna [mm]
więcej... mniej
średnica wewnętrzna [mm]
więcej... mniej
długość [mb]
więcej... mniej
odporność na ściskanie [N]
więcej... mniej
Producenci