Akcesoria do opraw

W kategorii akcesoriów do opraw oświetleniowych zawarte są pojedyncze elementy opcjonalne, czy wymienne.

Stateczniki magnetyczne i elektroniczne to niezbędne elementy służące do uruchomienia świetlówek kompaktowych i liniowych. Każdy z nich dedykowany jest do konkretnego typu źródeł światła.

Transformatory elektroniczne umożliwiają zmianę napięcia sieci na zmienne napięcie o podwyższonej częstotliwości służące do zasilania niskonapięciowych lamp halogenowych (typowo 12V).Transformatory elektroniczne zapewniają łagodne włącznie napięcia (soft start), zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem.

Oprawki termoplastyczne E27 i E14 z przewodem lub bez to bardzo popularne produkty, często traktowane jako tymczasowe rozwiązania remontowe. Oprawki metalowe z kołnierzem lub bez do montażu samodzielnego lub w oprawach oświetleniowych. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy również bardzo praktyczne, porcelanowe adaptery (przejściówki) do żarówek E14 na GU10 oraz E27 na GU10, które  pozwalają na zainstalowanie żarówki z mocowaniem GU10 (żarówki halogenowej lub LED) w tradycyjnej oprawie oświetleniowej na gwint E27 lub E14.

Gniazda ceramiczne do źródeł światła z trzonkiem GU10 i halogenowe z trzonkiem G5.3 to niezawodne elementy systemu oświetleniowego.

Zapłonnik jest jednym z podstawowych elementów tradycyjnego układu zapłonu świetlówek. Prawidłowo dobrany gwarantuje właściwą ich pracę.  Zapłonniki przeznaczone są do zapłonu świetlówek pojedynczych o mocach od 4W do 65W zasilanych napięciem ~220/240V.

Ostatnim elementem kategorii akcesoriów oświetleniowych są klosze. Oferujemy klosze szklane małe i duże do opraw porcelanowych 60W i 100W.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można akcesoria takich producentów jak Narva, Pawbol, Lightech, Kanlux, czy Elmaro.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
0 97
Producenci