Hermetyczne

Hermetyczne oprawy świetlówkowe to montowane nastropowo lub zawieszkowo oprawy oświetleniowe. Ich podłużny kształt doskonale sprawdza się w oświetleniu górnym dużych przestrzeni o podwyższonej wilgotności powierza oraz większym stopniu zabrudzenia. Dedykowana do montażu w magazynach, halach produkcyjnych, na korytarzach, w sklepach, warsztatach, czy biurach. Wysoki stopień ochrony (IP65) zapewnia szczelność całej oprawie.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można oprawy na dwie świetlówki. W zależności od zapotrzebowania posiadamy świetlówki 2x18 W, 2x36 W oraz 2x58W. W tej kategorii posiadamy produkty o o klasycznych gabarytach oraz ich mniejsze odpowiedniki (SLIM). Wszystkie oprawy szczelne wykonane są z  z tworzywa sztucznego ABS z odbłyśnikiem i posiadają układ zapłonowy elektroniczny EVG.

Przed wyborem oprawy belkowej warto sprawdzić potrzeby dotyczące oświetlenia wybranej powierzchni, aby nie kupić oprawy o zbyt małej lub zbyt dużej mocy. Opraw hermetycznych nie można łączyć, by nie stracić na ich szczelności.

Oferujemy oprawy hermetyczne producentów Bemko oraz Lightech.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
38 43
Producenci