Oprawy hermetyczne (przemysłowe)

Hermetyczne oprawy świetlówkowe to montowane nastropowo lub zawieszkowo oprawy oświetleniowe. Ich podłużny kształt doskonale sprawdza się w oświetleniu górnym dużych przestrzeni o podwyższonej wilgotności powierza oraz większym stopniu zabrudzenia. Dedykowana do montażu w magazynach, halach produkcyjnych, na korytarzach, w sklepach, warsztatach czy biurach. Wysoki stopień ochrony (IP65) zapewnia szczelność całej oprawie.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się oprawy hermetyczne, które stosuje się głównie w pomieszczeniach przemysłowych. Tego rodzaju elementy oświetleniowe cieszą się niesłabnącą popularnością i znajdują zastosowanie w obiektach użytkowych i przemysłowych różnego rodzaju. Dostępne w sprzedaży modele produkowane są przez sprawdzone marki. Ich zaletą jest dość prosty montaż, a przede wszystkim wysoka trwałość konstrukcji.

 

Oprawy przemysłowe

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajduje się oprawa hermetyczna na dwie świetlówki. W zależności od zapotrzebowania posiadamy świetlówki 2x18 W, 2x36 W oraz 2x58W. W tej kategorii posiadamy produkty o klasycznych gabarytach oraz ich mniejsze odpowiedniki (SLIM). Wszystkie oprawy szczelne wykonane są z tworzywa sztucznego ABS z odbłyśnikiem i posiadają układ zapłonowy elektroniczny EVG.

Przed wyborem oprawy belkowej warto sprawdzić potrzeby dotyczące oświetlenia wybranej powierzchni, aby nie kupić oprawy o zbyt małej lub zbyt dużej mocy. Opraw hermetycznych nie można łączyć, by nie stracić na ich szczelności.

Ich wyjątkową formę montuje się w przypadku garaży, hal produkcyjnych warsztatów, stref magazynowych i w trudnych warunkach, gdzie lampa przemysłowa powinna mieć możliwość ściemniania.

Oferujemy oprawy hermetyczne producentów Bemko oraz Lightech.

Lampy hermetyczne

Wszystkie przemysłowe oprawy świetlówkowe oraz każda lampa hermetyczna wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długą żywotność oraz niską awaryjność urządzeń. Oferowane przez nas wyroby tego rodzaju posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, a także odpowiadają unijnym standardom technicznym. 

Ponadto profesjonalna oprawa przemysłowa znajdująca się w naszym asortymencie jest energooszczędne i estetycznie wykonana. Ich eksploatacja, dzięki przedłużonej żywotności świetlówek, nie sprawia większych trudności i nie wymaga specjalnych działań serwisowych. Takie oprawki nie pobierają ponadto dużej ilości prądu, są w pełni odporne, wyróżnia je energooszczędność i możliwość palenia przez wiele godzin dziennie. Wszystko to pozwala w znacznym stopniu ograniczyć wydatki.

Jakie lampy przemysłowe wybrać i czym dokładnie charakteryzują się oprawy oświetleniowe hermetyczne? W razie problemów z wyborem odpowiedniego modelu zachęcamy do skonsultowania się z naszymi doradcami, którzy udzielą odpowiednich informacji na temat produktów.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
41 123
Producenci