Lampki sygnalizacyjne

Modułowe lampki sygnalizacyjne (kontrolne) przystosowane są do montażu na szynie DIN. Ich zadaniem jest wskazywanie stanu obwodu elektrycznego. Ich uniwersalność nie tylko dotyczy samego montażu, ale możliwości dostosowania koloru lampki (czerwona, zielona lub pomarańczowa). Osobno wymienna jest również żarówka sygnalizacyjna. W tej kategorii produktów oferujemy lampki sygnalizacyjne 1-fazowe, same klosze do lampek oraz żarówki do lampek sygnalizacyjnych.

Lampki sygnalizacyjne 1-fazowe na szynę TH-35 wykorzystywane są jako wskaźnik obecności 1 fazy w obwodzie elektrycznym. Dzięki wzmocnionej obudowie doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. W zależności od modelu oferujemy lampki modułowe czerwone, zielone oraz pomarańczowe. Są to produkty firmy Eaton oraz F&F. Lampka sygnalizacyjna to jeden z podstawowych elementów wyposażenia rozdzielni w aparaturę modułową.

Klosze z tworzywa sztucznego to elementy dodatkowe, produkowane przez firmę GE. Stanowią oprawę żarówki w lampce kontrolnej. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy klosze w kolorze czerwonym i zielonym. W ofercie GE znajdują się również żarówki do lampek modułowych. To specjalistyczne źródła światła (neonówki) na napięcie 230V.

Przed zakupem warto zapoznać się z opisem i danymi technicznymi produktów, aby lampka sygnalizacyjna modułowa była odpowiednio dobrana do zadania w danym obwodzie elektrycznym. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy lampki takich producentów jak Bemko, Eaton, Legrand, F&F, GE i Schneider Electric.

Filtruj według

prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
Producenci
ilość modułów
więcej... mniej
liczba biegunów
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Cena
0 103